Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány régebben beszélgett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dj Bax kérdése:

Van 1 lány régebben beszélgettünk aztán lett barátnőm és most hogy nincs barátnőm megnt írtam neki de nem ír vissza mit írjak neki?

Figyelt kérdés
olyat amire biztosn írna vissza és tudnánk meginnt beszélgetni meg ne hidje azt hogy én is oylna vagyok mint a többi hogy csak átverem emrt lehet azt hiszi pedig nekem társnak kellene nem csak sexre kérlek segítsetek
2016. júl. 12. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ló nincs, jó a szamár is?

Szerintem hagyd, mert kétlem, hogy már bízna benned!

2016. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Rájöttem hogy a jobb csajoknál nincs esélyem, úgyhogy beérem veled, amíg helyrerázódik az egóm."
2016. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van hogy nem ír vissza..én se tenném..ha nincs ló jó a szamár is mi?
2016. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
erről szó nincsen nmeg megvagyok magammal elégedve nem elszállva magamtól ezt hangsúlyozom csak akkor nem is állt úgy a helyzet hogy járjunk szó se nagyon volt róla nekem se de ő se említette
2016. júl. 12. 21:21
 5/6 A kérdező kommentje:
meg mikor volt barátnőm azért nem írtam neki mert barátnőm nem díjazta az ilyesmit még ha semmi olyan szándék se volt benne de ezt meg megérthetné
2016. júl. 12. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Tini kategória
2016. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!