Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombaton utazom Nyíregyházára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton utazom Nyíregyházára randizni egy lánnyal. Milyen helyekre érdemes elvinnem?

Figyelt kérdés
Ne puccos helyekre gondoljatok, meg a trollok kérem hanyagoljanak. Ő sem ismertes ott, aztán én sem. Milyen jó helyek vannak ott, akár egy park, vagy egy különleges hely, ami alkalmas egy első randi színhelyéűl? Se nem egy tinibuliba, se nem pedig 100 csillagos luxushotelba nem gondolkodom. Hanem egy kos vendégkő, park, vagy ilyesmi.

2016. júl. 13. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy sima padon is kiválóan el lehet lenni.


.23/F

2016. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de nem mimdegy, hogy az a pad egy füstölgő koszos gyár mellett van, vagy egy tiszta, csendes parkban. :)
2016. júl. 13. 20:14
 3/5 anonim válasza:
Kint Sóstón van az állatkert, mellette pedig a sóstói tó, amelyet nagyon szépen felújítottak. :) Ott találsz éttermet is a közelben, és fagyizni is tudtok :)
2016. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A körúton, az Interspar alatti parkolóban van go-kart pálya. Hirtelen a vadasparkon és ezen kívül más nem jut eszembe.
2016. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző vagyok. A sóstóhegyi vadasparktól pár száz méterre van egy tó, van kalandpark, és egy falumúzeum is.
2016. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!