Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes olyan lánnyal kezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan lánnyal kezdeni akinek 1 hónapja ért véget kétéves kapcsolata?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy már lezárta. Hát nem tudom.
2016. júl. 8. 16:14
 1/8 MilitaryTurtle ***** válasza:
Ismerkedj vele, majd megtudod.
2016. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az, hogy egy kétéves kapcsolatot valaki egy hónap alatt full lezárjon. Beszélgess vele, ne csapj bele a lecsóba egyből, mert könnyen pofáraesés lesz a vége.
2016. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj nyugodtan, de tartsd észben, hogy 1 hónap nem sok idő.
2016. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék úgy járni, hogy 1-2 hónapja vele vagyok aztán feltűnik az exe ő meg visszamegy hozzá engem meg otthagy.
2016. júl. 8. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ő szakított, kezdj vele, ha nem, nem. Sajnos tyleg megeshet, hogy dob az ex visszatérte miatt, barátnőm megtette a volt pasijával. Most az exével van. És ez a volt pasi szenvedett, de nem tudja, hogy az ex miatt lett dobva.
2016. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 10éves kapcsolatot egy hét alatt lezártam. 30as F
2016. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő szakított igen állítólag azért, mert a csávó nem engedte sehova a barátnőivel, féltékenykedett rá.
2016. júl. 8. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Novemberbe váltam el hivatalosan (8,5 èves kapcsolat volt ) addigra nem èreztem már a volt fèrjem iránt semmit. Mi elèg durva okok miatt váltunk. Betegesen fèltèkeny volt, (oka nem volt rá) meg is ütött, akkor adtam be a válópert. Azóta is próbálkozik, de az èletbe nem adnèk esèlyt neki. Simán le lehet zárni. Tud vki olyanokat tenni, hogy az összes lètező èrzès elmúljon. Pedig nálunk Közös gyerek is van, amit csinált azon nincs mit megbeszèlni. Egyszer üt meg vki, ott befejeztem. És! Sokkal jobb nèlküle! :) Eddig egy fèrfi se volt fèltèkeny az exemre.


27/N

2016. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!