Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire természetes következmény, hogy akinek nem volt sikere a nőknél, az egy idő után megutálta őket?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy nagyon bunkó, lekezelő lettem velük teljesen önkéntelenül. Már nem érdekelnek ők, úgy beletörődtem hogy nekem ez jutott, viszont a nők iránti kíváncsiság, rajongás átalakult utálattá, megvetésé.

Van még olyan megkeseredett elvtárs aki így járt? Tudom, hogy nem szép érzés ez, de hogyan viszonyulhatnék másként?


2016. júl. 13. 22:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
én nem utáltam meg őket max kevésbé sajnálom őket ha pórul járnak azzal akit helyettem választottak
2016. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem meg a férfiaknál nincs sikerem nőként, most akkor gyűlölködjek?
2016. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem természetes.

Így csak elásod magad.


Mi lesz, ha kapsz egy női főnököt?

Sőt női rokonaid is vannak.


Bőven van hátránya.

2016. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%
én is ilyennél váltam hánynom kell a nőktől
2016. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

2


Szőke herceg típusokra vágysz?

2016. júl. 13. 22:16
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Definiáld ezt a fogalmat, és megmondom.:D
2016. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

3


Női rokonaimmal álmosoly, álkedvesség, kibírom amig tipliznek. Én pedig nem megyek hozzájuk, rokonokhoz általában nem megyek mert fárasztanak.


Női főnöknek kicsi az esélye, mivel 95 %-a férfia a főnököknek, de ha mégis így megver a sors akkor nem fogom vissza magam...lekezelem ezerrel és bunkózom majd vele.

2016. júl. 13. 22:18
 8/29 A kérdező kommentje:

6


Hát tipikus szépfiú, nők kedvence.

2016. júl. 13. 22:19
 9/29 anonim ***** válasza:
55%
Én ezzel a csakaszexrekellek sírással nem tudok mit kezdeni, amit itt megállás nélkül tolnak. Mintha nem lenne tele a világ magányos férfiakkal, akik örülnének, ha egyáltalában szóba állnának velük a nők, de nem, nekik mindig ugyanaz a pár pasas kell, akinek esze ágában sincs elköteleznie magát, azán itt megy a rinya, amit maguknak okoznak.
2016. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem érdekel, hogy hogy néz ki a pasi. Illetve eleinte nyilván, mert ha nem ismerem, nem tudom más alapján megítélni, de eddig kizárólag olyanokba habarodtam bele, akik elsőre nem jöttek be. Nem tudom, ez miért olyan hihetetlen egyeseknek.

Egyébként ha csak a külsőt nézzük, akkor sem a tipikus bájgúnárok az eseteim, hanem azok, akiknek megvan a saját stílusuk és karakteres vonásokkal bírnak.

#2-es és #6-os voltam.

2016. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!