Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan képesek a nők ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képesek a nők ilyen szituációt teremteni?

Figyelt kérdés

A kérdésem egy itteni válasz olvasásából ered, amikor egy nő azt írta, hogy ő bármikor képes olyan szituációt teremteni, amikor a pasi azt hiszi, hogy ő tette meg az első lépést, de amúgy nem, a nő alakította úgy a körülményeket, hogy a pasi azt higgye.


Aki már élt ilyen lehetőséggel, vagy túl van már ilyen szitu teremtésén, az elírná, hogy mégis hogyan kell ezt elképzelni ? :D



#rveghrzjtujm
2016. júl. 14. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Itt csak pofájuk van.Hogy így meg úgy..Ők ilyenek olyanok.Ne félj ha az uruk haza ér akkor kuss a nevűk...
2016. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a szája nagy.
2016. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Az olyan nők hangoztatják ezt, akik jó manipulátornak hiszik magukat. :) Persze nem azok, hisz egy eszesebb férfi átlát ezeken a kis trükkökön. Én pl ha érzem, hogy manipulálni akarnak (és megérzem!), akkor biztos, hogy az ellenkezőjét teszem.
2016. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Titusztitusz ***** válasza:
3-as...Azért ennyire ne nézzük már le a hölgyeket...Viszont OKOS FÉRFI ha az ÉRDEKE ÚGY KÍVÁNJA,akkor szerintem "hagyni szokta magát" manipulálni...Vagy legalábbis én így szoktam csinálni...Hát mi a csudának kéne ÖRÖKÖSEN szembemenni a női manipulálási kísérletekkel? Van, amikor hasznosabb meghagyni őket abban a tudatban,hogy "ők az okosabbak"...Hadd gondolják csak azt...
2016. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#5 Akár így is lehetne... de az olyan nők máskor is manipulálni akarnak. Az pedig nekem nem fér bele az értékrendembe.
2016. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Titusztitusz ***** válasza:
És? Mi van akkor ha máskor is manipulálni akarnak? Csak nem félsz örökösen attol,hogy átvernek? Egy OKOS férfit a hölgyek nem tudnak átverni sohasem...Legfeljebb csak olyankor,ha a férfinek is érdekében áll az,hogy "átverjék"...
2016. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!