Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy kevésbé előnyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy kevésbé előnyös külsejű pasi határozottsággal, "bátorsággal" és kedvességgel ellensúlyozni tudja a hiányosságait?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És humorral...igen.
2013. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
határozottan: igen
2013. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, persze.
2013. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is "kevésbé előnyös külsejű pasi" vagyok,és volt már sok csajom.Kb ami óta csajozni kezdtem,egész nem sokkal ezelöttig állandóan volt valakim.

Mert vicces vagyok,őszinte,kedves,barátságos,és kezdeményező.Na meg jó emberismerő,és remek beszélgető partner.Ezeket mind más mondta rám.Na meg hogy isteni szerető,de az már más tészta.

Pedig az itt rinyálók többsége jobban néz ki,mint én.Ja,és gazdag se vagyok.

2013. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, főleg ha nagy szívvel rendelkezik:)
2013. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen!:)
2013. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem
2013. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Attól függ. Egy normális lánynál szerintem igen. Viszont egy ribanc sose azt fogja nézni, hogy milyen a humorod stb.
2013. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nem-leges válasszal ne törödj. Persze hogy IGEN. Nekem is a barátom nem egy álomszép pasi de nem is csunya, szerintem azért te sem vagy az. Engem a barátom személyisége fogott meg: kedves, aranyas, rendes, lelkiismeretes, nagyonjo a humorérzéke és kezdeményezö. Ő lépett és közel sem mertem menni hozzá...aztán ott volt az a szemkontaktus amit ugy szeretek :))

Szoval általában a "jo pasik" csak a szexre vágynak ám a "kevésbé elönyös külsejü pasik" sokkal többet érnek mindenféle nézöpontban :)

Légy bátor, nameg ha visszautasit akkor sem add fel, rengeteg nö van aki vár téged ;)

2013. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Az 1-essel értek egyet leginkább, mert ha humor is párosul a jó tulajdonságokhoz, akkor szerintem nyert ügyed van sok lánynál.
2013. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!