Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akikkel az életben szexeltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel az életben szexeltetek, azoknak hány százalékával volt csók az első randi végére legkésőbb?

Figyelt kérdés

Én bevallom aki férfiakkal szexeltem (és aztán kapcsolatban is voltam) valaha, mind megcsókoltak engem az első randi végére


Életem eddigi legnagyobb szerelmével, akivel 2,5 évet voltam együtt, az első randin csókolóztunk és a harmadik randin lefeküdtünk egymással.

De akivel volt mással is legalább egy kis folytatás, azok mind megcsókoltak az első randi végére.


24/L (4 férfival voltam az életben, közel 10 év alatt)


2016. júl. 15. 15:53
 1/7 Laylah ***** válasza:

Egyetlen egy randim volt, szájrapuszi volt a végén, aztán nem szexeltünk, szóval ez nem releváns. Voltak tartós (több mint egy éves) kapcsolataim is, ahol viszont nem voltak randizós időszakok.

Így az eredmény 0%.

26/L (10 férfival voltam az életben, 8 év alatt)

2016. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez miért fontos? vagy nem vágom ez most miért érdekes...
2016. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Életemben nem volt randim még :D Az akkor 0-nak számít? :D

22L (3 pasival voltam életemben)

2016. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegyikkel...
2016. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 férfivel voltam eddig, ebből eggyel randiztam, ő nem csókolt meg az első randin. Jelenleg is ő a párom.
2016. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Ez miért fontos?"


Mert érdekel mások tapasztalata ezzel kapcsolatban. Érdekelnek a te tapasztalataid. Ezért kérdeztelek meg

2016. júl. 15. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem aki nem csókolt meg a randin, azzal nem lett szex sem.
2016. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!