Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresés 30 felett? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés 30 felett? Hogyan?

Figyelt kérdés

Mivel nincs egy szingli barátnőm sem, akivel el tudnék járni emberek közé és nem dolgozom jelenleg, ezért ráfanyalodtam a társkereső oldalakra.

Eredmény:

- kiírja, hogy komoly kapcsolat, mivel arra több nő jelentkezik, de csak szórakozni akar

- elvált, csalódott a nőkben, ezért nem akar komoly kapcsolatot

- egészen mást ír magáról, mint a valóság

- csak simán szórakozni akar, általában van barátnője, felesége

Erre jutottam.

Van valami ötletetek?


2010. ápr. 16. 06:38
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Akad ott azért olyan is aki tényleg társat keres, és tényleg úgy néz ki mint ahogy leírja
2010. ápr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Hello,én ugyanebben a helyzetben szoktam lenni:)Én például 2éve vagyok fenn társkeresőn,és csak onnan volt barátom.Mikor egyre jártasabb vagy a dologban,egy idő után már egypár mondat után ki tudod szűrni,hogy érdemes-e vele foglalkozni.Nem árt egy kis megérzés sem.Persze nekem is voltak például félresikerült találkozásaim,mert például telefonon keresztül nagyon szimpi volt,élőben meg taszított.Nem érdemes sokat írkálni sem,ha úgy látod valaki szimpi,javasold egyből a telefont,mert ott megint kiszűrhető egyből,hogy tudtok-e kommunikálni.Aki nem akar egyből felhívni,és azt mondja hogy ezzel még várjatok,mehet is a levesbe.Nem írtam soha senkinek,azokat néztem csak,akik maguktól jelentkeztek nálam.Érdemes egy olyan képet felrakni,ami kicsit szexis,de nem hivalkodó,nem vetkőzős,mert az ilyet nem szeretik,és akkor biztos sokan fognak írni,és jobban tudsz válogatni.Sok olyan is van,amit te írtál,ha ilyenre bukkansz,egy mondatot se kell rá pazarolni,ismerkedj tovább.Vannak azért komoly szándékú pasik,csak te pont nem ezekbe futottál bele,úgyhogy én azt mondom kitartás,lehet találni:)
2010. ápr. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Én sem írtam senkinek előre, csak válaszoltam az írásokra, amelyek szimpatikusak voltak.

Ebből is elegem lett, hogy kaptam néhány olyan undorító levelet...

Amiket leírtam, azok általában találkozás után derülnek ki, jobb esetben egyből. De volt már, aki hónapokig hülyített, utána derült ki, hogy nős...

Már feladtam, leszedtem magam mindenhonnan, de azt még nem adtam fel, hogy találjak valakit, csak éppen azt nem tudom, hogy hogy???

Tudom, hogy az lenne a legjobb, ha lenne egy olyan barátnőm, akivel eljárhatnék és élőben ismerkedhetnék. De az én korosztályom már otthon van és gyereket nevel, így meg, egyedül nem megyek sehova. Haverokkal sem lehet, mert akkor sem jön hozzám oda senki, mert azt hiszik, valamelyik közülük a párom. Patt helyzet...

2010. ápr. 16. 07:04
 4/48 anonim ***** válasza:
06:58-as vagyok,hol laksz?
2010. ápr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom.
2010. ápr. 16. 07:09
 6/48 anonim ***** válasza:
Kár,mert én sajna nem ott,mert akkor elmentem volna veled szívesen ide-oda,hogy meg tudj ismerkedni valakivel:)
2010. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy, köszönöm! Ez a verzió még nem is jutott eszembe, hogy először nem is pasit kéne keresni, hanem egy szingli barátnőt. :D
2010. ápr. 16. 07:21
 8/48 anonim ***** válasza:
Ezt akartam írni én is pont:)Vannak ilyen női barátkozós oldalak,például a Női portál,ott biztos vannak pestiek...Vagy beírod a keresőbe,hogy barátokat keresek,és kiadja az ehhez kapcsolódó oldalakat:)Úgyhogy lehet ez lesz a legjobb ötlet:)
2010. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Egy szingli barátnő tényleg jó lenne, de az tévedés hogy szórakozóhelyen jobban lehet ismerkedni.Ott is pont úgy találkoznál rengeteg egy éjszakás pasival akit otthon vár anyu
2010. ápr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
A szingli barátnővel bárhová el lehet menni,nemcsak szórakozni...
2010. ápr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!