Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új pasi vagy inkább egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új pasi vagy inkább egyedül?

Figyelt kérdés
1 évet 2 hónapot jártam az exemmel, szakítottunk 6 hete, és nagyon hiányzik, de nem boldogan mennék visszahozzá, mert nem volt jó, de viszont ragaszkodom hozzá. Van egy másik srác aki összejönne velem, és nekem is bejön a pasi, és tudja h mi a szitu és azt mondta segít elfelejteni az exem. Szerintetek belemenjek?? Jófej srác, de rossz érzés nekem mivel szerelmet nem érzek iránta és akármikor smárolunk az exemre gondolok hogy hiányzik.Ex féltékennyé tevése nem játszik mivel semmit nem érez irántam de én szerelmes vagyok belé. első pasim volt 17/lány

2016. júl. 17. 12:17
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

Inkább egyedül.


26/F

2016. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyedül felejts, nem más ágyában. Később, ha vissza gondolsz rá, nem lesz jó érzés. Idővel jobb lesz és találsz valakit, aki iránt szerelmet érzel.
2016. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ~OnLány~ ***** válasza:

Én azt mondom, barátkozz, ismerkedj, de komoly kapcsolatba még ne menj bele.

Pont úgyan így vagyok. Rendben van az ismerkedés, de éld kicsit ki magad, és ha még szereted az exed, végképp ne menj bele másik kapcsolatba, mert csak őt keresnéd a másik személyben.

Mondd meg a srácnak, hogy mi van veled, mik az érzéseid, hogy tudjon róla. Ha így is akar téged, akkor várni fog rád, amíg "kihevered" ezt az egészet. :)

2016. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!