Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem akar velem találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Facebookon összeismerkedtem egy férfival,ő is bejön nekem, én is bejövök neki, már megbeszéltük, hogy milyen jó lenne találkozni, én elmennék hozzá szívesen, de mikor arra kerül a szó, hogy mikor menjek, ő azt mondja majd, és, hogy ezt nagyon várja, de csak majd...

igazából több dolog jár az eszemben és mivel nagyon szeretem, de mi lehet az oka hogy nem akar találkozni ?

tényleg nem tudom...

nagyon szeretem és talákozni akarok vele, de ő mindíg halaszt...

mit tegyek ?


2016. júl. 18. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom, mint a férfi. Csak én nő vagyok. Igazából nem tudom, hogy mi lesz, mert tudom rendes stb, de egyes dolgai kiakasztanak. Hisztizik, eltúloz dolgokat, nem ért dolgokat, félreért dolgokat. Agyrém néha...nem csak néha. + Érzéseim vannak egy másik férfi iránt. Bizonytalan vagyok. Lehet ő is az, de hogy nála mi a bizonytalanság oka, csak ő tudhatja. N
2016. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van nője.
2016. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy valami nem stimmel,de ezer dolog lehet a hátterében.Neked kell kiderítened,ha kell utazz el hozzá a tudta nélkül és járj utána az igazságnak.
2016. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!