Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akit megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit megismertem egy táborban és tetszik, beszélünk facebookon, de mikor hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
Kb két hete ismerem

#randi #Facebook #szerelem hívás
2016. júl. 19. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél előbb! Minek ezt húzni?
2016. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még az első nap el kellett volna hívni. Azóta már lehet hogy másról ábrándozik.
2016. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lehető leghamarabb. Két hét bőven elég idő arra, hogy az alapok meglegyenek, ha nem akar elmenni veled, akkor beszélgethettek hónapokig vagy évekig is, akkor sem fog elmenni. Hidd el, nem érdemes sokáig tökölődni, plusz sokszor a nők is azt gondolják, hogy na, ez egy töketlen srác, ha nem hív el engem sehová.
2016. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!