Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a legjobb társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Randivonalon és parom.hu-n voltam már előfizető, egyik se váltotta be a hozzá fűződő reményeket. Nem vagyok rosszképű, jó a humorom, csak nem szoktam sehová eljárni a munkán kívül, mert a barátaimmal csak ritkán tudok találkozni: ezért szerettem volna neten ismerkedni. Valami ötlet esetleg? 26/F
2016. júl. 22. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyiken sem ír vissza senki, ha nem vagy hiper-szuper-extra jóképű.
2016. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
love.hu nekem anno ez vált be
2016. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Csajokéspasik
2016. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Diavolino44 ***** válasza:
Kar a gozert. Az elso leírta a lényeget. Ket dologgal tudsz kitunni helyes pofi vagy nagyon jo kommunikáció. Valószínű nálad egyik sincs meg igazan. Ezert nem jön a siker. En is az élőben való ismerkedést javaslom.
2016. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fke ***** válasza:

Én a randivonalat toltam, 10%ban válaszoltak a lányok akikre ráírtam. Eggyel randiztam is és az elég jól sikerült, de aztán szakítottam.


Nekem annyi tippem lenne, hogy mindig olvasd el a profilját a lánynak és próbálj abba belekérdezni. Ha előfizus vagy akkor ki is tudsz küldeni leveleket, használd ki. Ez az egyetlen útvonal férfiként a társkeresőn és ne lepődj meg, ha nem vállik be. Kb 2 hétig toltam és 300 levelet küldtem ki, ebből kb 30 válaszolt, akik válaszoltak azok közül 10 hajlandó lett volna talizni is, de pár perc chatelés után rájöttem a legtöbbnél hogy nem őt keresem. Ugye egy lánnyal tali, közben beszéltem 2-3 másikkal akiket lepattintottam, mert kezdett komolyabb lenni a csajjal.


Kb ennyi a tapasztalatom.


Egyáltalán nem nehéz.


Oh és még egy, a profilképed az nagyon fontos, kérj meg lány ismerőst, hogy őszinte véleményt mondjon a képről. Lehetőleg több különbözőt csajt.

2016. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!