Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20as lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20as lányok! Mi a véleményetek az olyan 40-45 éves férfiakról, akik próbálnak a korosztályotoknak udvarolni, kapják a semleges reakciókat, de nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés
Vagy pusztán csak arról, mit gondoltok, hogy eza korosztály a korotkbelieknek udvarol?
2016. júl. 22. 16:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha intelligens es meg jol is nez ki akkor ebyaltalan nem zavar, ha viszont tusko es nem esetem akkor kb.csak annyit gondolok h"jeeeeezus mik vannak".
2016. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Sunshinedoll ***** válasza:
30%
Fúúúújjjjj.
2016. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akikről szó van konkrétan próbálnak inteligensnek látszani,erőltetni,hogy azok.Valójában az egyiknek van egy minimális esze,de a másiknak nem sok...De szerintem nem kell forszíroznom az ilyen embereket,hogy milyenek. Valójában sötétek,mint az éjszaka,de ő szerintük,ők a királyok.Holott a sötétebbnek csak a pálinkafőzéséig jut el az esze...
2016. júl. 22. 16:45
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem a férjemet spécizték ki a fiatal csajszik. Roppant mód jót mulatok rajta...bár mondtam neki,ne bízza el magát,mert inkább az autójának szól :) 44 éves,elég sármos. Amíg vigyorog az 'óvisokon' addig nem bánom. Szerintem nem mer belemenni egy ilyen kapcsolatba,nem hisz benne...

38/N

2016. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20on éves lányok :D Kilóra meg lehet venni őket ,csak mutatni kell egy jó kocsit,elegáns öltözetet és belengetni egy exotikus álomutazást nekik és már cuppanak is rá a botra ,és még büszkék is rá hogy megfogtak egy érett palit..Mégis miért van 10ből 8 olcsó riszáló rib%ncnak öltözve az utcán? Mert hogy azok lennének?
2016. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Engem már a 30 felettiek is taszítanak.Nekem is apám jut róluk eszembe.Ne velem akarják újra élni a fiatalságukat.Ès nem akarok magamtól 2-3 évvel idősebb mostohagyerekeket sem.Megértem hogy jön a kapuzárási pánik, de akkor sem tudnak vonzani a lassan nagypapakorú pasik.
2016. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem azért, nekem kifejezetten bejönnek a sármos, idősebb pasik...az egyetemen annak idején hallgatóként becserkésztem legalább 2-3 adjunktust és docenst :D mondjuk szigorúan olyanokra nyomultam rá, akik nem tanítottak.

most is egy sportos, férfias, 40 fölötti pasim van, teljesen oda vagyok érte. Szóval szerintem ez izlés kérdése. engem a folyton röhögcsélő, haverokkal bulikázó fiúcskákól ráz ki a hideg.

27/L

2016. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hàt....ő 20nő vàgyik "életre" bulik szép ruhák egzotikus utak stb dolgok. Nos egy korukbeli pasi vagy egyetemmel szenved, vagy fele annyit keres mint egy 20éves kollégàja. Junior/senior manager.
2016. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

am ezt a jelenséget ide-oda be lehet helyettesíteni nemtől függetlenül.

jönnek a jelentkezők nem is kevés,de csúnya szóval a "minőségük" nem megfelelő.

és nőkre ugyanaz van ezzel a csoporttal.

nem veszik észre magukat,hogy milyen szinten taszító 20 kiló felesleg,ami mellé viszont tökéletes a haj,meg patent a műköröm és nyomulnak olyan önbizalommal,mintha legalább 8-9 pontos nők lennének,nem pedig 4-5ös.


pedig fordítva még el is menne.

patent test,kicsit csapzott haj,meg sima köröm.

2020. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!