Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác azt mondja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác azt mondja az első randi után, hogy " nagyon KELLEMESEN érezte magát" mint jelent?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal ( én 25 vagyok, ő27) és azt mondta tetszem neki, szeretne folytatást.

Fb-n írta,hogy KELLEMESEN érezte magát. nem jól, KELLEMESEN. és hogy reméli a többi randi is ilyen lesz. aztán kicsit leeresztett a beszélgetés (fb-n, személyesen nem).

Rossz előérzetem van, mert már annyit csalódtam.

Mit tanácsoltok?



2016. júl. 22. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ne állj neki kombinálni egy egyszerű szóhasználaton...
2016. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy kellemesen érezte magát! 25 évesen még nem kell elkeserdni, hogy a,,annyit csalódtam". Majd 40 évesen lehet ezt mondani. Még fiatal vagy, előtted az élet. Jó tanács: Te is érezd magad jól vele, és ne éld még bele magad semmibe. Akkor nem fogsz akkorát csalódni. 28/f
2016. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Picit modorosabb megfogalmazás, mint a "jól éreztem magam", de nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget. Majd meglátod, milyen lesz a folytatás, úgyhogy nem érdemes pörögni ilyeneken.
2016. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kellemesen érezte magát - ez jelenti :)
2016. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kellemesen érezte magát.
2016. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fke ***** válasza:
Hát ez jó nagy hülyeség :D masszívan túlgondolod.
2016. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Puszta logika. Ha akar veled még találkozni, akkor nem érezte magát szarul, hanem éppen ellenkezőleg. Ő ilyen figura, így beszél.


Nem kell mögé látni semmit.

2016. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége, kérdező?
2016. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Templeton Peck ***** válasza:

Szóval megkérdezed, hogy a kellemesen mit jelent? :D

Azt, hogy bejössz neki!

Persze azért sok férfi is elvárná, hogy ne keljen magával hordani "nő-férfi" szótárt :D

2016. nov. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!