Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! NEktek mi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! NEktek mi tetszik jobban egy lányban, ha "fiús" szavakkal is beszél, vagy inkább inteligensen olyanok nélkül hogy kajak, megmeg stb. több smot így hirtelen nem jut az eszembe? -_-"

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 19:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen az intelligens lányokat szeretem, az általad említett "fiús" szavak mind-mind leginkább a 14-16 éves korosztályra jellemzőek, meg azokra a menő fenegyerekekre, akik rappernek hiszik magukat és egész nap lazáznak.
2010. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%

Kiegészítés:

20/F

2010. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:

Természetesen az intelligens.


De az persze az előnyére válik, ha tud na'viul és klingonul egyben.. az menő, bejön :$

2010. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Én kajakra azokat a bulákat hajtom akik zsirul lökik a vakert.
2010. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Én is az intelligensre szavazok egyértelmúen. Arról nem beszélve hogy a "kajak"-ot egyébként is gyűlölöm, engem valamiért nagyon zavar, nem tudom megmondani miért.
2010. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a cukcsimukcsi w-s szavak jönnek be. (wan, wolt, wazze)
2010. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Énis szercsizem az olyan lánycsikat akik inteligensen tudnak beszélni ^^ puszcsi (K)(L)
2010. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
a "w" az nekem is bejön meg "ku" helyett "q".
2010. ápr. 16. 20:33
 9/35 A kérdező kommentje:
de szerintetek ez illik egy lányhoz? mert sokáig ez enekm sem tetszett úgy hogy lányok mondják csak akk ha fiúk. viszont anyiszor hallottam h rám ragadt :S És szertintetek szokjak le róla vagy....ne mert akarok olyan lenni mint a többi...
2010. ápr. 16. 20:44
 10/35 anonim ***** válasza:
hát szerintem nagyon gáz, ha egy lány így beszél. szerintem nagyon gyerekes. és tükrözi az IQ szintet.. -.-
2010. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!