Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan lehet a randipa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan lehet a randipartnernek (lány) tapintatosan megmondani, hogy ha akar valamit, akkor jobban oda kéne tennie magát?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, aki alapból kifejezetten az esetem lenne, csinos, helyes, de egyszerűen unatkozom a randikon.

Pedig látom rajta, hogy tetszem neki, szóval nem azzal van a gond, hogy letojna: ezerrel küldözgeti a "jeleket", de attól még, hogy látom, hogy bejövök neki, attól még számomra nem lesz szórakoztatóbb, értelmesebb vagy ilyesmi.

Szóval a probléma az, hogy a randik nagyjából abból állnak, hogy én viszem a társalgást, ő meg kb. azzal van végig elfoglalva, hogy nekem asszisztáljon, fényezze az egómat, és ezzel jelezzen. És mivel látja, hogy ezekre nem reagálok (pl. nem csókoltam még meg), ezért még inkább azzal van elfoglalva, hogy minél jobban jelezzen, mintha az lenne a probléma, hogy nem értem a jelzéseit, és nem az, hogy egyszerűen nem tudott még lenyűgözni.


Én még szeretnék reménykedni abban, hogy ennél azért több is van benne, csak esetleg nem tudja, hogy azt prezentálni is kéne.

Szóval hogyan lehetne ezt finoman a tudtára adni?


Vagy ha nem lehet, akkor szerintetek mondjam meg neki, hogy jelen állás szerint egy könnyed kapcsolatot szeretnék csak vele (vagy valahogy finoman megfogalmazva, hogy tetszik, de az eddigi teljesítménye alapján csak alkalmi partnerként tudom elképzelni), vagy adjak neki egy esélyt, jöjjek vele össze, hogy hátha kapcsolaton belül kiderül, hogy mégiscsak van több benne?


2016. júl. 23. 14:29
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Háttt... Esetleg csúsztass kicsit, és kérdezd meg, hogy szerinte van-e értelme tovább találkozni, mert elég passzívnak érzed részéről a beszélgetést, és nem vagy benne biztos, hogy ez a dolog tart-e valamerre.
2016. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
6%
A lányok a randikon visszahúzodobbak mint alapjáraton. Ez tény. Én is ilyen voltam az első randevúmon 15 évesen (17 vagyok). Véleményem szerint, közöld vele, hogy nagyon szimpatikus neked és szeretnéd megismerni, hogy hátha kialakul valami de szeretnéd ha többet mutatna magából. A lánynak mindenképp adj biztatást a kibontakozásra😊
2016. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csókold meg, itass vele egy vagy 2 pohár bort.

Én is voltam nagyon befeszült, mert olyan szinten tetszett a srác, hogy végig vörös arccal nézelődtem össze vissza és takargattam a kezem ami izzadt, féltem, hogy rosszat mondok vagy vmit elrontok. :) Biztos ő is a legjobb oldalát akarja mutatni, nehogy ne kedveld.:D

Jelezz inkább te is... :) mert ha csak beszélsz beszélsz, abból se lesz semmi.

2016. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd őt erről, arról, akár saját magáról, próbálj párbeszédet kezdeményezni, ne vidd a szót folyamatosan. Lehet, hogy észbe kap.
2016. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!