Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osztálytársal szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársal szerintetek nem gáz járni?

Figyelt kérdés
van egy csávo aki tetszik de az osztálytársam szerintetek nem lesz gáz igy járni vele?
2010. ápr. 17. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
hát azt mondják, h házinyúlra nem lövünk de sztem nem gáz, sőt sztem bizonyos szempontból előnyös is:D
2010. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már vagy ezerszer tették föl.

Nézz már utána a keresőben, légyszíves!

2010. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nálunk egyetlen pár volt osztályon belül, és ők már össze is házasodtak, méghozzá az osztálytársaim közül elsőként. Pedig még csak 24 évesek vagyunk. ;)
2010. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szakítás után lehet inkább rosszabb. :S Meg ha nem normális az osztályközösség, akkor szívathatnak, ami nem kellemes.
2010. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NM:)
2010. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem! A házinyulas szabály miatt maradtam le egy csodálatos lányról......Szóval nem ciki, dehogyis :)
2010. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pedig már kezdtem örülni,hogy meg vagyok kimélve a hülye kérdésektől..

Mé lenne gáz?

2010. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. ápr. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!