Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagálnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál, ha kiderülne a lányról, akivel randizol, hogy még sosem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Főleg 25 feletti férfikat véleménye érdekelne. A szóban forgó lány 24 éves, és az eddigi leghosszabb kapcsolata 3 hónap volt. Nem azért nem volt még hosszabb kapcsolata, mert könnyűvérű, nem jött össze fűvel-fával, hanem csak sosem alakult jól a kapcsolata a srácokkal, akikkel ismerkedett. Plusz ritkán találkozik olyan férfival, aki igazán megfogja, ezért viszonylag ritkán is randevúzik.

Ez hátrány lenne nálatok? Zavarna egy olyan férfit, akinek már több komoly kapcsolat van a háta mögött?


2016. júl. 27. 21:27
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

26 éves férfiként nekem is csak 8hónap volt a leghosszabb.

elfogadnám, nincsen ebben semmi nagy extra. Megesik, h rosszul válogat, vagy rossz környezetben próbál ismerkedni.

2016. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jobban örülnék neki, mint ha azt mondaná, hogy mellékállásban prosti.
2016. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is ez a legfontosabb kérdés (mert nyilván szinte mindenki azt fogja mondani, hogy elfogadna), hanem az, hogy te és a többi nő adnátok-e esélyt egy hasonló férfiembernek. Mert azt tapasztaltam, hogy nagyon sok nő a tökéletesre vágyik, és nagy mestere a nem tökéletes férfiak ilyen-olyan indokokkal való kiszórásának.
2016. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, ha a férfinak nem volt még komoly, hosszútávú kapcsolata, bár akaratlanul is bevillanna, hogy lehet hogy egy szoknyapecér. Ezért félek, hogy neki is az lesz a első gondolata, hogy könnyűvérű nő vagyok.
2016. júl. 27. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Felmerűlne a miért bennem. Lehet hogy menekűlnek tőle a ffiak amnyira nem ad önàlló teret nekik vagy féltékeny, vagy éppen sok teret ad nekik vele a kapcsolat tàrsas magàny de azért adnék neki esélyt tanìtgatnàm.:)
2016. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene összemosni a kettőt, attól, hogy valakinek nem volt komoly kapcsolata, nem azt jelenti, hogy fűvel-fával kefélt, hanem jelentheti azt is, hogy esetleg semmilyen kapcsolata sem volt, de nem is feküdt le senkivel, vagy volt egy-két futó viszonya, és ennyi.
2016. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Zavarna és lelépnék, mert tapasztalataim szerint az ilyen nőknek kb az is zavaró, hogy a bal lábamon a köröm nem úgy néz ki, ahogy ő elképzelte és emiatt nincs is kapcsolatuk.

Persze őt fogadják el úgy, ahogy van.

2016. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék belőle ügyet, mondjuk nekem abszolút nulla tapasztalatom van. 23/F
2016. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szintén 24 éves lány vagyok és soha nem volt még kapcsolatom, 3 hónapos se. Most ismertem meg egy 30 éves pasit, hamar elmondtam neki és egyáltalán nem zavarta. Tény hogy ledöbbent, de nem csinált belőle problémát, pedig neki több kapcsolata is volt. De sztem am ez emberfüggő, simán el tudom képzelni hogy van olyan pasi aki menekülne, de szerencsére van olyan is aki nem:)
2016. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!