Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek hogy megbízzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek hogy megbízzon bennem?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt már régről.

1 hete ittunk, és lefeküdtünk, én szeretném ha lenne folytatás viszont az egyik rokonom tele beszélte a fejét hogy én őt is megcsalnám, úgyanis 17 évesen megismertem egy tőlem 5 évvel idősebb nőt akinek volt egy kisfia is és k****ként "dolgozott" na és én is sokszor megcsaltam őt.

4 év után véget ért a kapcsolatom vele.

Szerintetek van esély hogy bízzon bennem?


2016. júl. 28. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy kitartó, és ne csald meg.
2016. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, ha egyikőtöket sem ismerem? Amúgy esély talán van, csak az a kérdés, hogy mekkora. Mondjuk az előéleted nem feltétlenül azt sugallja, hogy megbízhat benned a lány, de ha keményen dolgozol azért, hogy bizonyíts, akkor megtörténhet, hogy meg fog benned bízni.
2016. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elejétől fogva légy őszinte, nyílt, egyszerű és átlátható. És beszéljetek róla, amennyit kell. Tudd meg, hogy mit gondol erről, hogy tényleg bizalmatlan-e, és próbáld megerősíteni. De a bizalmat nem megnyerni, hanem megtartani kell, tartsd magad ehhez.
2016. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!