Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP! Tehetek feljelentést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Tehetek feljelentést ilyen pasi ellen? Van értelme?

Figyelt kérdés

Internetről randizni voltam egy sráccal. Neten nagyon szimpinek, tűnt de élőben elég bunkó volt, stílusa mindene. Mondtam neki a végén hogy én nem érzem azt és hogy részemről ennyi volt, nem voltam bunkó úgy érzem.

Erre ő üvölteni kezdett hogy én is egy felszínes büdös **** vagyok stb, aztán megfogott megszorított elkezdett rugdosni, kicsit pofon is vágott stb, aztán nehez kiszabadultam és elrohantam. Kicsit piros volt utána, de már semmi nem látszik. Nem tudom így érdekem feljelentést tennem lesz-e valami következménye ennek? Még mindig teljesen a hatása alatt állok, pedig tegnap történt.


2015. okt. 22. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tudja a címed, akkor én tuti feljelenteném, de ha tudná, akkor is kérnék távoltartásit. A honlapra, ahol felszedted a pasit pedig mindenképp írj, hogy ez az ember egy erőszakos állat, tiltsák le vagy figyelmeztessék a többi nőt, nehogy valakit komolyabban agyonverjen...
2015. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%

Egy próbát megér. Annyi, hogy utána sok lehet a hercehurca. Szembesítés, pereskedés, satöbbi. Máskor forgalmas helyen találkozz a pasikkal, legyenek mindig emberek pár méteren belül. Esetleg alibi is jó ilyenkorra. Megcsörren a telefonod, amivel mintegy kiment egy barátod. Ilyenkor megspórolod szemtől szembe az ilyen dolgokat.


Szomorú, hogy ilyen gyökér pasik vannak.

2015. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp feljelenteném, nem értem amúgy az első válaszolót miért kellett lepontozni, teljesen értelmes válasza volt, nekem például lehet nem jutott volna eszembe az oldal karbantartóinak írni. Egyszer kerültem olyan helyzetbe, hogy bűn áldozata lettem (zaklatás), mindenki mondta, hogy tök fölösleges rendőrségre menni, úgy se csinálnak semmit, első alkalommal ki is fogtam egy olyan embert, aki írt egy jegyzőkönyvet, de azt mondta nem nagyon tudnak ezzel mit csinálni, második alkalommal viszont már komolyan vették a problémám, szóval NEM kell annyiban hagyni.
2015. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt ne hagyd annyiba mert massal is megcsinalja esetleg meg eroszakosabba ia valhat.
2015. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!