Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemények ezekről a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények ezekről a társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés

love.hu

randizzon

lovebox

randiface


2016. aug. 1. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
love.hu-ról volt több alkalmi és pár komolyabb kapcsolatom is.
2016. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. és 3. nekem működött, több kapcsolatom is volt ezekről. 2-ről és 4-ről nem is hallottam...
2016. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, akkor készülj fel, hogy minden oldalon le fognak rohanni :D nem túlzás, tényleg ezt csinálják a pasik. sok a foglalt pasi is rajtuk, akik csak alkalmit keresnek. mindig legyél azért óvatos, a netes ismerkedés elég rizikós. személyes tali előtt csekkold óket fbookon és skype-on beszélgess velük és csak olyan helyen talizzatok nappal ahol könnyen le tudsz lépni, ha nem szimpi :)
2016. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igen lány vagyok és volt már hogy így találkoztam valakivel akivel neten ismerkedtem meg(nem randi oldal) szóval erre próbálok figyelni :D Az hogy letámadnak szerencsére elég jól tudom kezelni. :)
2016. aug. 1. 18:07
 5/7 anonim válasza:

Én is pont most próbálok ki ilyen társkereső oldalakat, szóval elmondom a véleményemet az eddigiekről. Az én megközelítésem az lenne, hogy "belájkolom", avagy jelzem neki, hogy tetszik, és ha visszajelez ő is ugyanígy, akkor felveszem vele a kapcsolatot + nem szeretnék fizetni.


love.hu

Jelezhetem, hogy tetszik, de csak akkor látja, ha egyikünk fizetett az oldalnak. Képeket sokan nem állítják át publikussá, szóval csak egy kicsi képet kapsz, és ha publikus lenne, akkor is csak kicsiben nézheted meg fizetés nélkül.


lovebox.hu

Fizetés nélkül nem jelezheted, hogy tetszik valaki. Viszont képeket nézhetsz.


Más oldalak:

elittars.hu

Több, mint fél óra regisztráció után még csak egy képet sem láthatsz az emberekről. Annyira szemét egy oldal, a legrosszabb az összes közül és marha jó volt elcseszni az időmet vele. Na mindegy, fenn vagyok, én nem fogok kapcsolatot kezdeményezni senkivel így, mások írhatnak ha akarnak.


magiclove.hu

Bejelölhettem akik tetszettek, képeket is meg lehetett nézni, szóval tetszett az oldal, csak kevesen vannak rajta.


randik.hu

Ez tetszett a legjobbban. Kijelzi a látogatókat is, aztán be lehet jelölni ki tetszik. A képeket nézheted. Ketten már írtak is, igaz egyik sem tetszett, sőt, egyikük annyira rámenős volt, hogy le kellett tiltanom. De ez csak egy lány volt a sok közül, ezért nem hiszem, hogy ez bármit is jelentene.

2016. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5:

love.hu-n tudsz 5 flörtöt küldeni ingyen (rövid megjegyzéssel) és napi 3 leveled is van, ezen kívül ha mindenem elfogyott és volt nem publikus képe, akkor engedély kéréshez is lehet írni. Az valóban idegesítő, hogy a képeket nem lehet nagyban megnézni.


Tapasztalatom szerint kb. 60-70%-os átfedés van egyébként, mivel mindenki mindenhova regisztrál, egy idő után minden társkeresőn ugyan azok az emberek jöttek szembe.


Elittárs meg tényleg egy nagy fos, sznob hülyéknek találták ki ...

2016. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#6: köszi az infót!


Egy kis módosítás az előző kommentemhez + update más oldalakhoz:


lovebox.hu

Kedvencnek jelölheted, szóval mégiscsak van mód rá, hogy jelezd a vonzalmat. De levelet írni nem tudsz neki, chatet még nem próbáltam.


webfejlesztő vagyok, szóval találtam egy két "hack"-et képek nézéséhez:

elittars.hu

(Nem 100%, mert ellenőrizni nem tudom, de facebookon volt akit megtaláltam és a keresztnév stimmelt)

Amikor egy felhasználó oldalára mész, akkor az oldal címe valami ilyesmi:

[link]

Ahonnan az uid a felhasználó id-je, ebben a példában 1111111

Ezt a számot ha kicseréled ebben a linkben két helyen:

[link]

akkor megnézheted a képét.


www.randizzon.hu

Itt is lehet jelezni, hogy tetszik valaki és a keresőben normális nagyságú képeken megnézheted a felhasználót. Viszont ez még lehet nagyobb + a felhasználói oldalon nagyon kicsi a kép. Erre a megoldás: jobb klikk a kis képen -> kép megjelenítése. Törölt ki ezt a kép nevéből: _t

és nagyban láthatod. Példa:

Kis kép linkje:

[link]

Nagy kép linkje:

[link]

2016. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!