Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért törölte le magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölte le magát a társkeresőről?

Figyelt kérdés

Kis rendes barátnőmet nagyon átverte egy pasi. Komoly kapcsolatot hazudott neki, látta rajta milyen kis 19. századi érzékeny lány és mindent elhitetett vele. :( Miután lefeküdtek egymással, meg azt mondta a barátnőmnek, hogy ő nem mondta, hogy legyen komoly kapcsolat (nem a fe.nét nem), csak majd alakul valamerre a dolog. Bennem baromira felment a pumpa, hogy léteznek még ilyen gyás.zkeretek és írtam neki álprofilról, hogy csak szexet keresek benne van-e. Persze igen, barátnőmnek azt mondta, amikor találkoztak, hogy vele randizik először (nemrég regisztrált) és hogy május óta nem szexelt, mert nem d..g össze vissza. Nekem már azt írta,hogy egy hónapja nem du.gott, mert nem szexel össze-vissza, holott barátnőmet egy héttel azelőtt fektette le.. :(Közben azt is kiderítettem, hogy 2015. szeptemberben regisztrált. Meg nekem már azt is mondta, hogy volt már pár randija és semmi komoly...

Miután a fejére olvastam, hogy mekkora egy sze.mét, roh.adt gyás.zkeret, először letiltott, majd törölte magát... Vajon, miért törölte, ha már letiltott? Gonoljátok egy ilyen sz..rházinak van lelkiismerete? A kis barátnőm 3 napig nem ment be dolgozni se, nálam sírt, zokogott. 33 évesen ez a pasi volt neki a 7. fiú, akivel lefeküdt és ez a gö.rcs ember még le is ri.ban.cozta... Hát mire fel?



2016. júl. 31. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

az ilyen gyökér újra fog regelni...csak más névvel, más képekkel, más mézes-mázos szöveggel, hogy a barátnődhöz hasonló lányokat befűzze...

sajnos ez ellen semmit nem tudsz tenni...inkább keressen a barátnőd egy normális férfit...


23F

2016. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy a nőknek hazudni kell, és ki kell használni őket, akkor lesz az ember fiának sikere náluk.
2016. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ez a gyászkeret izé? Sose hallottam még.
2016. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Játszmázás... Játszmázás mindenfelé.



Komolyan, ennek mi értelme? Barátnőd megetette egy bunkó, van ilyen mindenfelé, nem csak a tárkeresőn, de munkahelyen, nyaraláskor, a szórakozóhelyeken vagy akár a hobbiddal kapcsolatban is összefuthatsz ilyennel.

Kamuzik, mindenkinek azt mondja, amit az hallani akar, de a nők többsége egy sármos mosolyért azt hiszi amit hinni akar, még akkor is ha látja, hogy átverés.



Te pedig teljesen függetlenül szálltál bele, ügyes vagy Sherlock, hogy ezt kiderítetted, és most hova tovább? A pasi regel egy másik néven, és folytatja a játékát, esetleg még fel is jelent zaklatásért, ha ismét szivatni kezded

2016. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért azt túlzás állítani, hogy a barátnőd 19. századi. Az kb. azt jelentené, hogy ez a fickó volt neki az első. Inkább mondd azt, hogy naív és ösztönlény.

Marhára nem szép dolog amit az a takony ember csinál, de a barátnőd is felelős a saját sorsáért, mert ha nem az ösztöneire hallgat (értsd: a kis nunájára), hanem a józan eszére és emberismeretére, akkor most nem kéne telesírnia a párnáját...

2016. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!