Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Introvertált, emberkerülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, emberkerülő férfiként van esély arra, hogy megismerkedjek egy kedves lánnyal, akivel élhetjük boldogan életünket?

Figyelt kérdés

Sok okom van rá, de nem vagyok odáig és vissza az emberekért. Emellett introvertált vagyok. Amire vágyom, az egy megértő és szerető társ akit teljes szívemből szeretni tudnék és életem végéig összekötném vele magam. Elegem van a mai felszínes diszkó/pénzéhez/karrierista stb nőkből. Egy egyszerű, szerény, aranyos, kedves lányra vágynék aki nem hisztizik és ki lehet vele jönni. Normális, intelligens és lehet vele bújni, babusgatni egymást.


27/F


2016. aug. 2. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is tisztára ugyanilyen vagyok, csak fiatalabba. :)

20/F

2016. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem egyedül vagyok :) Te hogy állsz párkapcsolat terén?
2016. aug. 2. 22:57
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell szeretni az emebreket, de azért érdemes kijárnia nagyvilágba, mert nem fog életed szerelme becsöngetni hozzád. Esély mindenre van, de ha otthon ülsz a 4 fal között, azzal nagyjából 0-ra le is redukáltad ezt.
2016. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hol lehet hozzám hasonló lányokkal ismerkedni? Gondolom nem bárokban, diszkókban lelhetők fel.
2016. aug. 2. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne sikerülhetne? Akár online világból is összejöhet, de nem szar társkeresőkre gondolj, hanem inkább Túratársak vagy hasonló jellegű faces csoportokról, ahol csatlakozhatsz másokhoz természetjárásre, túrákra. Kitűnő lehetőség értelmes nőket megismerni. Egyébként detto, én is intro személyiség vagyok, és a legtöbb embert nem kedvelem, mert buták, mint a föld.
2016. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
No, én is kb. ilyen vagyok, csak női kiadásban. :D Egyetemen meg könyvtáron kívül nem nagyon járok el, szóval nem sok esélyt látok bármire is. De neked azért sok sikert, hátha ad valaki valami jó tippet. :)
2016. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért szűk baráti körben eljárok néha néha ritkán. Meg a lány is eljárhat azzal nincs gond. Csak nem szeretek fűvel-fával kapcsolatot létesíteni. Rémisztőek a felszínes emberek!
2016. aug. 2. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Csatlakozom az előttem szólókhoz szörnyű!! És milyen sokan vannak! Észrevettétek? Miért nem költözik Ausztráliába ez a sok felszínes buta ember?? Ott 3 fő/km2 Van hely elég. Mire várnak itt még ??
2016. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hozzád hasonlók között biztos találsz, de én nem szeretem ezt az introvertált/extrovertált megkülönböztetést. Az emberek nem vagy csak introvertáltak vagy csak extrovertáltak, fokozatok vannak. Te valószínűleg a skála szélén helyezkedsz el, én valahol félúton, egyébként frászt kapnék egy hozzád hasonlótól, pedig nem vagyok a másik véglet.

Esetleg egy társkereső portál, vagy netes hobbicsoport lehet segítségedre, mert ahogy te kerülöd a társaságot, a hozzád hasonló nők is, szóval hiába mennél emberek közé, egyáltalán nem biztos, hogy találkoznál az igazival.

2016. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!