Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogatlanul sok esely nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogatlanul sok esely nincs randizasra illetve parkapcsolat kialakitasara?

Figyelt kérdés

Baleset folytan sok fogam kárba ment. Ami maradt: jobb: 1,2,3,6 bal: 3 ez sajnos fogmaradvany, de csapos megoldassal fel lehet epiteni. Also fogsor teljes es hibatlan. Jarok mar kezelesre es szeptemberbe konzultacio. Implantatum es hidas megoldas lesz. Kb 500-600 ezer ft a kár van ahol 800 ezer lett volna. Kesz lesz a fogam aztan minden szep, csinos lanyra mosolygok es csajozok. :D Ez vigasztal es igyekszem nem depizni, de neha elojon. :( Ma is voltam fogdokinal.


28f Bp


2016. júl. 14. 13:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%

Felejtsd el,max egy igénytelen nőt kaphatsz így.

Várjál miután készen lesz bepótolod hidd el.

2016. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! Van/volt valami ausztrál fickó, akinek egy szörfbalesetben kitörtek a fogai. Megcsinálták, utána énekesi karrierbe kezdett, és szerintem nem volt gondja az ismerkedéssel. :)

(Aki tudja, hogy hívják a krapekot, írja már meg ide, mert rég óta keresem, hiába.)

2016. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Lassan 2 eve ilyen. Akkor marad tovabb a marok marcsa. :D
2016. júl. 14. 13:18
 4/23 anonim ***** válasza:
OFF Jack Johnson az. :)
2016. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg minél előbb és jó lesz hidd el.

Utána már nem marok marcsa lesz,de addig ne akarj csinos nőt,mert elhajtanak és eléggé keményen.

Utána viszont ha minden más okés nem lesz gond.

2016. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A fog drága, de legalább te megcsináltatod, én ismerek olyat, aki simán nem foglalkozik vele, hogy nincsenek fogai itt-ott. Hol csináltatod egyébként? Fogzománc megerősítést nem vállalnak véletlenül?
2016. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ameddig hiányos, addig nem sok.

De addig mondjuk neten ismerkedhetsz korábbi képekkel.

Ott meg tudod magyarázni is a lánynak, hogy folyamatban van és szebb lesz mint új korában stb.

Meg sokat számít, hogy nem igénytelenség az oka, hanem baleset.

De nagyon sajnállak, nekem ez az egyik visszatérő rémálmom, hogy kiesnek a fogaim és annyira utálom...

2016. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Semmelweis klinikan csinaltatom. Sok minden ingyeneses es olyan mintha maszeknal ulnek. A gepek es szerszamok elso osztalyuak. A fogaszat nem olcso mulatsag. Lehet 20 ev mulva nem tudom megcsinaltatni, mert gyerek, csalad stb lesz. Az implant se orokos sajnos.
2016. júl. 14. 13:27
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Őszinte leszek, engem a fogatlanság nagyon taszít. Fogorvos az anyukám és gyermekkoromban mindig azzal hesszelt, hogy egy emberen mindig a fogsorát nézzem meg elsőnek. Sajnos már az is zavar, ha egy idegennel beszélek és csálén állnak a fogai, le sem tudom róluk venni a szemem. De nekem ez a "defektem" szóval nem biztos, hogy az átlagot képezem. Ha rendbehozatod a fogsorod, azzal nincs baj, hogy tudom, hogy nem az eredeti, ez nem jelentene gondot.
2016. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Neten nyugodtan próbálkozz, élőben nem biztos, hogy jó ötlet lenne. Ott ugye az első benyomás, és a fogak hiányának legtöbbször igénytelenség az oka, ettől a gondolattól meg nehéz szabadulni, esetleg el is küldenek. Neten meg egyrészt azonnal sem kell közölni, ha megkedveltétek egymást, akkor elég elmondani, hogy ez és ez van, ekkor és ekkor lesz megcsináltatva.

Sok-sok kitartást, biztos minden rendben lesz, jófej srácnak tűnsz ennyi alapján :D.

2016. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!