Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 30-as, koncerten ismertem meg, nála aludtam, kikötöttem, hogy csak aludni akarok, de reggel annyira "nyomult", hogy végül lefeküdtünk egymással.. Azóta ír, hív talizni, csak eddig nem értem rá. Most hívott filmet nézni, belementem. Annyi a gond, hogy egyrészt én azért szeretném megismerni, másrészt most épp "nagylány vagyok", tehát ezek miatt nem akarok vele lefeküdni. Szerintetek ő azért hív csak, tehát mondjam le inkább? Vagy rákérdezzek valahogy finoman? De erre hogy lehet normálisan rákérdezni? Vagy menjek el, max nem találkozunk többet..?
2016. aug. 3. 12:40
 1/4 cukilányka 0.0 ***** válasza:
38%

Nyilván ne mondd le, mert ha más mióta nem értél rá és most is lemondod, akkor azt fogja gondolni, hogy nem érdekled. De például nem muszáj nála filmezni, mehettek moziba is... vagy cukrászdába sütit zabálni, stb.


20L

2016. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szopni tudsz?
2016. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Cuki, cuki, Hová hívta nem olvasod? Moziba, cukrászdába mit kezdjen vele?

Különben meg, ha épp meg van, egy fokkal még jobb is a dolog. Oké, utána az ágyneműt ki lehet dobni, na de valamit, valamiért. Úgy mégsem akarná, van még jó pár lehetőség.

2016. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? Mivel legelőször is kikötötted, hogy csak aludni akarsz, reggel mégis rád nyomult, nem nehéz kitalálni, hogy mit akar megint. A filmnézés meg egy baromi jó indok, hogy újra rád nyomuljon.
2016. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!