Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesti nők/lányok! Melyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PearlDiver kérdése:

Budapesti nők/lányok! Melyek a legjobb randiélményeitek?

Figyelt kérdés

Milyen randevúkra emlékeztek szívesen?

Meséltek kicsit róluk? Pl. kivel volt, miért volt szimpatikus az illető, mi lett belőle, stb.

Kíváncsi vagyok az általános ízlésre, hozzáállásra.

Vidékiek is nyugodtan írjanak, és ha lehet, az életkorotokat is jelezzétek.

(26F)



2016. aug. 3. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem Budapesten élek, de budapesti vagyok. Csak az számít ami ott történt?


Egy randi a Zoo caféban, imádom az állatokat. Volt extrémebb, sétarepülés; tériszonyom van és nagyon féltem először. Sétálás közben eláztunk, majd bebújtunk valahova, izgalmas volt. Ezek a budapestiek, de nagyon sok jó volt más városban és külföldön is.

2016. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy különösen jó volt, amikor az Aquaworldbe mentünk. Munkahelyemen ismertem meg egy vendéget. Annyira nem volt még elsőre szimpatikus, nem voltam benne biztos, hogy komoly kapcsolatot akar. Pont egy éve vagyunk együtt.

25L 39F

2016. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!