Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol talalok magamnak part, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalok magamnak part, ti hol talaltatok? Mar nem is hiszem, hogy lesz valakim.

Figyelt kérdés

25 eves vagyok. 4 eve vagyok egy szeretoi kapcsolatban. Persze, nagyon kedvelem meg minden, de ebbol nem lesz semmi ugyebar.


A szomoru az, hogy akarhogyis, de vele osszeillunk, es nem tudom, nem is erzem, hogy vajon lesz-e meg egy ilyen nekem.

Nagyon eros, vezetoegyeniseg vagyok es a legtobben tapasztalataim szerint felnek az ilyen noktol. A baratok regen vicceltek is mar ezzel.


Anyukam szerint kicsit hagynom kene magamat, mert a ferfiak szeretik "megmenteni a noket". De en nem vagyok ilyen.

Egyedul meg tudom teremteni a joletet, csaladi feszket alapitani, igen am, de minek, ha nincs apajelolt?

Komolyan ugy erzem el vagyok csuszva. Valahogy elment ez az 5-7 ev 18 eves koromtol es eszre se vettem. Haladtam az eletben, de nem lett parom, elsiklottam efelett.

Na meg, a szeretommel is tok jol elvoltunk, jo volt a szex, neha elutaztunk ide-oda es elrepult ez a par ev.


Most gondolkodom hogy bejelentkezek egyetemre, a vallalkozas miatt is jo lenne. De ott is olyan mas lesz minden. En negveszem magamnak a cuccokat amikert 18 evesen ahitoztam, a tobbieknek meg apuci-anyuci vesz meg mindent, vagy nem is lesz ra penzuk.


Ki leszek en ott? Nem is akarom, hogy tudjak magamtol van.


Raadasul ami eleg nagy szivas, hogy 25 vagyok, de fiatalabbnak nezek ki. Multkor konkretan 15-nek neztek a postan.


Szerinten teljesen el vagyok szurva erzelmileg. Es nem lesz parom, mert mindenkinek fura lennek igy. 😔


Meg hat sajnos nekem is van egy elkepzelesem az eletrol, a paromrol es mar sokan ott kiesnek, hogy nagy csaladot szeretnek, ok meg 1 max. 2 gyereket. Vagy pl. totalisan pesszimista a vilagnezetuk, vagy egyaltalan nem terveznek semmit.

Tudom, nem kell mindenkinek nagy dolgokat csinalnia, csak ugy szeretnem, ha a parom is talpraesett lenne, es egy kulonleges eletet elhetnek, utazgathatnank amikor csak tudnank mindenfele.


A szeretomnek ilyen elete van, nekem is. Sokat dolgozunk, de ha nagyon akarjuk akkor el tudunk menni szep helyekre.


Ugy latom az en korosztalyom tobbsege inkabb meg bulizik, gyerek szinte szoba se kerul. A Tinder POF-en csak egyejszakasokat keresnek.

Nincs penz, emiatt depisek, nem tudnak elkoltozni es a szuleikkel elnek, es emiatt csak a buli meg rossz esetben a drogok maradnak.

Na meg van meg a gamer, ami oke, jatszon, de kapasbol egyik haver aki 30 ugy ra van orulve a playstationre, hogy beszelni nem lehet vele, uj tevet vesz szazezrekert es ez a cel. Vagy unokatesom is 29 es semmi, pia, buli, meg PC...


Hol lehet talalni valakit hasonlo erdeklodessel? Olyan eselytelennek erzem az egeszet.

Bulit ne mondjatok, mert annyi faxt en tobbet nem turok meg a fenekemhez dorgolve, mint amit multkor tanc cimszo alatt csinaltak a pasik. Na meg meghiv egy italra, ha dugunk. Mondom mi?! Elismetli. Mondom akkor huzzal a francba. 😂 £8-os pia. Tiszta hulyek basszus!


Egyedul fogok megdogleni.

Igaza volt a munkatarsamnak 23 eves voltam amikor mondta keressek gyorsan part, mert a jok mar elkelnek, aztan marad a kevesbe jo, utana meg mar az elvalt apukak.


Szerintem sokan mar a gimiben, de legfokepp egyetemen jottek ossze. En is egyetemen szerettem volna, csak aztan nem ugy jottek ossze az anyagiak akkor.

Viszont most meg mar tok fura lesz elkezdeni igy, hogy joval idosebb vagyok naluk, pluszba meg fiatalabbnak nezek ki, fura lesz a parkereses. 😊


2016. aug. 4. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

No, én egy talpraesett, karakán, önálló nőnek tartom magam, bár vezetőegyéniségnek nem, ugyanis uuutálok parancsolni és nem csak az én utam a helyes szerintem. Dolgozom én is, valamint rengeteget utazom, ez a világon a legnagyobb hobbim. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, van köztünk némi párhuzam :)


Nos én a férjem pont egy utazás során ismertem meg, teljesen véletlenül, 24 évesen. Nem volt tervezett, az meg pláne nem, hogy összejövünk, csak végül mentem a megérzésem után és belevágtam, mert ahogy egyre jobban megismertem, ő volt az egyetlen olyan ember életem során, akivel tényleg összeillünk minden téren. Előtte évekig éltem a szinglik boldog életét, nem különösebben kerestem az ismerkedést, szeretői kapcsolatom sem volt, nem is lett volna hozzá gyomrom soha (emellett nálam valahogy elszáll a férfiasság abból az emberből, aki képes megcsalni a párját, nem tudok már férfiként tekinteni rá). Ettől függetlenül pont úgy gondoltam, mint te - egyedül maradok, mert nincs senki a világon, aki hozzám illő - igaz ez a gondolat nem különösebben borzasztott el, éltem tovább az életem. Aztán pedig bumm, találkoztam vele, és akármennyire is szkeptikus voltam az elején, mégis bejött.


Nem tudom, ez a sztori mennyit segít, amit ki akartam hozni belőle, hogy sosem lehet tudni, nem csüggednék a helyedben.

2016. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hasonló érdeklődésű férfit keress, mert két dudás egy csárdában nem fog megférni.
2016. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jo volt olvasni az eletedet, segiteni nem vszinu h tudok, de tetszett. :)
2016. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok... Nekem is hasonló a szitu. Megvan mindenem, amitől boldog lehetnék. Saját lakás, kocsi, jó meló... De egy valami mégis hiányzik, ami a legfontosabb lenne: nincs párom, akivel mindezt megoszthatnám... És én is pont ezt érzem, h aki ebben a korban még nem kelt el, annak már nem sok kilátásaim van normális kapcsolatra, normális családra. Ötletem sincs, ezért el vagyok keseredve...
2016. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit megnyersz a vámon, azt elveszted a réven! Ez ilyen! :)
2016. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyit a szeretői kapcsolatokról...
2016. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1-es a szeretomet szinten egy nyaralason ismertem meg, ahova egyedul csatlakoztam egy tarsasaghoz, viszont ott is at atlageletkor akkor 18 evvel tobb volt, mint az enyem, mivel az en korombeliek nem tudnak kifizetni 500.000-et egy nyaralasra.


Tudom, nem etikus ez igy, de mindennek megvan a maga hattertorenete, neki is. Nem gondoltam, hogy ilyen sokaig fog tartani.


Utolso hat valahogy en is igy erzek. Mar a csalad probal mindenkivel osszeboronalni. A fiatalabb unokatesok is elkeltek, sot jonnek a gyerekek, en meg itt vagyok kuloncnek, mindig egyedul a csaladi osszejoveteleken. 😐

2016. aug. 4. 16:26
 8/10 PearlDiver ***** válasza:
Kérdező te Angliában élsz?
2016. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, Londonban.
2016. aug. 4. 18:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Te buvarkodsz? - csak a nickneved miatt kerdezem.
2016. aug. 4. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!