Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tényleg igaz, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg igaz, hogyha az ismerkedési fázisban színt vallok, hogy én szexkapcsolatot szeretnék, akkor lehetséges, hogy belementek?

Figyelt kérdés
Tehát nem kell hazudnom, mert őszinteséggel is célt érhetek?

2016. aug. 4. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor fognak belemenni, ha egyébként totál kész vannak tőled. Ha ez nincs meg, akkor lehetsz te bármilyen rámenős.
2016. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ő is csak prütykölni akar, akkor igen.
2016. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert azt remélik majd megváltozik a helyzet és te is beléjük szeretsz...
2016. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát ha pl. nem vagyok magas, szálkás, akkor inkább hazudnom kell?
2016. aug. 4. 16:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, milyen lánnyal futsz össze. Ha komoly kapcsolatot akar csak, akkor akármennyire bejössz neki, elhajt. De hogy hol találsz olyan lányt, aki tuti belemenne, azt nem tudom.
2016. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hat jobb tiszta lapokkal jatszani, mert ha engem hintaztatnal be, hogy komolyat akarsz, aztan meg csak megdugsz es eldobsz (mint egy kerdezit itt) tuti elterjesztenem rolad, hogy egy hazug szoknyapecer vagy, aztan sok sikert a csajozashoz azutan. 😊😘


Ha elmondod, hogy szexkapcsolatot akarsz akkor is van eselyed, mert sokaknak nincs idejuk pasizni, randizgatni meg minden munka vagy suli mellett, aztan jo, ha vizsgaidoszakban valaki leenyhiti a szexualis vagyaikat. A kozhiedelemmel ellentetben nekunk is vannak szexualis igenyeik. (kulonben nem lenne ennyifele es fajta vibrator a piacon.)


Persze azert valahogy ehhez ki is kell nezned, mert szexkapcsolatnal pont hogy nem a szemelyiseget fogjak nezni, hanem hogy mennyire vagy kivanatos, technikaban ugyes es milyen a f@rkad, nem lossz el 5 perc alatt.

2016. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os

Tehát ha mondjuk nem vagyok 175 magas, akkor erre ne is számítsak, ugye?

2016. aug. 4. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Miert mennyi vagy 173?

Ki tudja, van kismillio no, mindenkinek mas a prefrenciaja.


Az en szexkapcsolatom azt mondja 175, a masik nem tudom mekkora volt, de ketlem, hogy o is magasabb 175-nel, de lehet csak 170.

2016. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A magasság kevésbé számít, inkább az arc meg test :) Egyébként a 175 az átlagos, szóval nem hátrány.
2016. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én 170 vagyok.

A te szexkapcsolataid hogyan jutottak el veled odáig?

Kezdeményezték? Így alakult? Te akartad? Miért mentél be és mit tetszett meg bennük?

2016. aug. 4. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!