Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy lánnyal ha nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy lánnyal ha nagy orra van?

Figyelt kérdés
én lennék az, annyira tudom hogy nem lehetek csúnya, mivel már volt komolyabb kapcsolatom meg odajönnek a fiúk, amúgy minden rendben van velem szerintem, de ez az orr vmi nagyon nem szép :( voltam konzultáción, s nagyon drága lenne a műtét, évek múlva tudnám megműttetni.
2016. aug. 4. 21:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
És mit nevezünk nagy orrnak? A méret eléggé relatív, lehet, hogy te nagynak gondolod, más meg nem, csak te fújod fel az egészet.
2016. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem nem lenne bajom vele, ha amúgy igényes, és meg tudom szeretni.
2016. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja.
2016. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Műtse meg, mint ahogyan a melleit is meg tudta.
2016. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én járnék. Lehet, hogy van valami beütésem, vagy nem tudom,de engem vonzanak az ilyen testi ˝hibák˝. Érdekesebbnek, valahogy emberibbnek találom, mint a tökéletesre ˝faragott˝ arcokat.
2016. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Jav.: műttesse* (király javítósperma)
2016. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, mentek a pontok
2016. aug. 4. 21:44
 8/19 A kérdező kommentje:
jöhetnek az ellenvélemények, amúgy nem nem csak szerintem, iskolában sokat csúfoltak csak azóta kikupálódtam, viszont az orr maradt! szemből nem látszik csak oldalról de akkor nagyon
2016. aug. 4. 21:46
 9/19 anonim ***** válasza:
A méret, szépség stb. nyilván relatív. Egyébként én egyszer találkoztam egy lánnyal hosszabb netes beszélgetés után, jó, hát nem óriási orra volt, de nem is pisze, viszont én őt láttam a leggyönyörűbbnek a világon, amikor először megpillantottam őt élőben (és persze utána is), csak nem mertem elmondani, hogy belezúgtam. Ha érdeklődnek irántad a fiúk, akkor olyan nagy gond nem lehet, szóval ne keseredj el.
2016. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Már hogyne:) Sőt volt is ilyen barátnőm. Soha nem a műnek tűnő szépségek érdekeltek:)
2016. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!