Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Randiznátok/járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Randiznátok/járnátok egy genderfluid "lánnyal"?

Figyelt kérdés

Fiúk! Titeket zavarna, ha a személy, akivel randiztok, genderfluid lenne?

Huszonéves biszexuális személy vagyok, a biológiai nemem nő, de a nemi identitásom genderfluid. Azaz se nem nő, se nem férfi. Habár legtöbbször a nőies énem a domináns, de gyakran öltözöm és viselkedem fiúként is. Rövid tüsi hajam van, jópár ruhadarabomat a férfi részlegen vásárolom, nem sminkelek (csak ha a nő énem megköveteli), párszor mellkasszorítót (chest binder) is használok... Vannak androgün vonásaim.

Szerintetek illik ezt közölni a fiúval az első randin, ha nem derülne ki (mert mondjuk épp a nőies énem irányít), de úgy néz ki, hogy lenne folytatása? Illetve titeket zavarna ez? El tudjátok képzelni a jövőtöket egy ilyen személy mellett?



2016. máj. 16. 16:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
66%
Ba.zki, kitalál valami homokos newyorki egy új szót, másnap megírja a Huffington, harmadnapra átveszik a magyar pichamagazinok, negyedik napra pedig már gondolkodhatunk is azon, hogy mi férfiak hogyan küzdjük le...
2016. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Ja, igen, elfelejtettem a végére odaírni: mindenféle fóbok (transz, homo...) kíméljenek! Én nem akarlak meggyőzni titeket, ti se akarjatok engem! Peace!
2016. máj. 16. 16:10
 3/44 anonim ***** válasza:
78%
Nekem csak az jutott erről eszembe, hogy tudna egy fiatal lány fiúsan viselkedni, amikor a mai fiatal fiúk többsége sem képes rá. :D
2016. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
39%

Peace, kérdező, természtesen, csak ez már a teljes kétségbeesés nálam, mert azt sem tudom eldönteni, hogy én mos -fób vagyok-e és ha igen, akkor milyen -fób?

gisz, cisz, misz, homo, ezo, öko, bio, transz, omega3, gender? Nem néz oda az ember egy pillanatra és a világ átalakul a saját Southpark-paródiájává.


Pont úgy vagyok ezzel, mint Peter Griffin a Marilyn Mansonnal: https://www.youtube.com/watch?v=inT6rUAxbeY

2016. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
78%
én nem
2016. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező szerintem Te valami mesefigura vagy,ilyeneknek a Mónika show-ban volt a helyük-)
2016. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Én megértem azokat, akik nem tudnak ezen kiigazodni, hogy melyik elnevezés pontosan mit takar. Genderfluid, agender, bigender... Sokszor nekem is nehéz. Főleg, mivel (ahogy ez más területekre is igaz) nincs két egyforma ember, mindenki másmilyen. Az sem baj, ha valaki valamit nem ért. Kérdezzen rá, szívesen elmagyarázzuk.

Azzal van bajom, ha valaki tudatlanul ítélkezik. Ha valaki meg sem akarja érteni a világ sokszínűségét, csak szemét-fülét befogva szajkózza a maga igazát, és nem veszi észre, hogy a világban egyre inkább magára marad ezzel. Ha valaki nem akarja elfogadni, hogy bizony vannak tőle és az általa "normálisnak" vélt embertípustól különböző, eltérő emberek is, akik semmivel sem kevesebbek a többinél.

De ez hosszú és bonyolult téma, nem is ennek a megvitatása volt a célom. Csupán a kérdésre várom a választ, hogy igen-nem, és ha igen, miért, ha nem, miért nem?

2016. máj. 16. 16:31
 8/44 anonim ***** válasza:
50%
én heterofób vagyok :D
2016. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok akármilyen fób, de nem szeretem az ilyen szpeshül sznóvflékeket. A vicc az, hogy jobbára nemzetközi oldalakon próbálok ismerkedni, és sokszor már a fényképen látom, hogy itt valami nem oké.


Ha pedig meglátom, hogy genderfluid és lbqtqwertz akármilyen rövidítés van odaírva, akkor tudom, hogy ezt is szkippelni kell.


Nem is értem. Csökken a népesség, rinyálnak a nyugdíjak miatt és ilyen hülyeségeket találnak ki maguknak az emberek. Régen is voltak fiús lányok, mégsem találtak ki maguknak mindenféle hülye jelzőt.


Nem tudom ilyen emberrel elképzelni a jövőmet, mert általában mentálisan nincsenek teljesen rendben, idegileg labilisak. Én pedig ha párkapcsolatot szeretnék, akkor az ne viharos legyen, hanem egy nyugodt és harmonikus kapcsolat.


28/F

2016. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
38%
A túl rövid haj nem jön be nekem. Ha hosszabb lenne és bejönnél testalkatra tuti kellenél. Úgysem venném észre a fiús tulajdonságaid, mert nem lehet észrevenni, ami nincs.
2016. máj. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!