Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha neten ismerkedtek, mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten ismerkedtek, mennyit szoktatok levelezni a másikkal, mielőtt személyesen is találkoztok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerkedek neten. Egyébként meg minél előbb találkoztok, annál jobb. Nem igazán ildomos húzni az időt...
2016. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Minimum 1-2 hónap.
2016. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sokáig húztam a dolgot, mert gátlásosabb lányokkal próbáltam ismerkedni (mondjuk volt, aki kapásból vissza sem írt), és úgy gondoltam, próbálom kialakítani a bizalmat. Aztán rájöttem, hogy ez tök fölösleges, ha találkozni akar velem valaki, akkor rövidebb idő alatt is eljön, ha meg nem akar, akkor levelezhetek vele évekig is, úgyse lesz belőle semmi. A legszélsőségesebb példa az volt, amikor kb. 2 évig leveleztünk és msn-eztünk egy lánnyal, aztán mikor dolgom volt arrafelé, akkor találkoztunk. Volt olyan is, hogy előtte 1-2 hónapig beszélgettünk valakivel, mire találkoztunk, volt, hogy hónapokon keresztül beszéltünk, aztán mikor azt hittem, hogy legalább személyesen is beszélgethetünk, akkor leráztak. A legrövidebb idő egyetlen üzenet volt, amikor egy lány próbált összehozni a barátnőjével, és az utóbbi írt rám, én meg azonnal elhívtam egy találkozóra. Szóval ez változó, de mára már megtanultam, hogy nem szabad sokáig húzni, főleg hogy nagy valószínűséggel úgyis hárítanak majd.
2016. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónap, de volt 5 hónap is. (Indokolt volt az az 5 hónap, de kicsit soknak bizonyult.)
2016. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Valakivel majdnem 2 évig beszélgettem, mégse találkoztunk, mert nem voltam neki elég jó... :'D Kinek lennék az?
2016. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak addig levelezek amìg lefutjuk az udvariassági köröket. Utána vagy akar találkozni vagy nem.
2016. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 hét max. Tovább nem érdemes húzni, mert akármennyire jó az összhang, ha nincs meg személyesen a vonzalom, akkor mindegy is.
2016. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!