Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznal tavolkeleti pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznal tavolkeleti pasival?

Figyelt kérdés

Japanra, koreaira vagy kinaira gondolok.


(en nem vagyok se pasi, se tavol keleti egyszeruen csak erdekel ti mit gondoltok errol)



2016. aug. 5. 16:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Az en parom fulop-szigeteki, es bar jol megvagyunk, elegge erezheto a kulturalis kulonbseg. Inkabb en alkalmazkodom mint o. Kinaival viszont nem jonnek ossze.
2016. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom,hogy a nőkben miért merül fel az,hogy külföldi pasikkal járjanak,majd házasodjanak,de 20-30 női ismerősöm házasodott külfölni férfival,de csak egy férfi él együtt egy finn nővel.

Szerintem ez elszomorító,pláne annak a tudatában,hogy a jobb anyagi körülmények miatt tették ezt a lányok,nagy részük otthon ülő feleség,akit eltartanak.

Én az ilyet is kúrvának tartom!

2016. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Én férfi vagyok, de randiznék japán, koreai, vagy kínai nővel is. Nekem pl. a japán csajok nagyon tetszenek. De randiznék kenyai, vagy ugandai, afro-amerikai, szlovák, szerb, román, ukrán, lengyel vagy orosz és francia, német, norvég, palesztin, zsidó lánnyal is. Engem nem érdekel senkinek a származása, bőrszíne, etnikuma, vallása, haj színe, szem színe. Nekem fontosabb, hogy egy nő becsületes, kedves, tisztelettudó, őszinte és hűséges legyen. Nem érdekel semmi más, a nők anyagi helyzete se.
2016. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Semmilyen formában nem érzem magam rasszistának vagy xenofóbnak, rengeteg különböző származású emberrel vagyok jóban, de nem tudnám elképzelni, hogy távol-keleti férfivel randizzak. Van thai és koreai haverom, nagyon jó fejek, de még ha nem is lennék foglalt, egész egyszerűen nem vonz szexuálisan sem az ázsiai, sem az afroamerikai rassz, még csak fantázia szinten sem mozgatott meg soha.


Én is külföldivel élek, dél-amerikai a férjem, de ő vonásaiban europid, csak kicsit kreolabb a bőre. (Mielőtt a második válaszoló engem is knak gondol, nem anyagi okokból vagyunk együtt, én jobban keresek nála :) - mellesleg egyetértek a véleményével) Nincs nagy kulturális különbség sem, persze vannak kisebb eltérések, de nem egetverő. Valószínűleg egy teljesen más kultúrából jött egyénnel párkapcsolati szinten jóval nehezebb lenne kijönni.

2016. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
1-es vagyok, latom valaki lepontozott, csak nem a kedves 2-es, aki szerint a kulfoldivel hazasodo nok k@rvak? En konkretan azert vagyok vele mert nekem bejon kulsoleg es belsoleg. Ja es kulfoldon elek, azonos a keresetunk, szoval nem vagyok k@rva, eleg szanalmas ez az altalanositas.
2016. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

#2


Tudhatnád, hogy a fősodratú tan ma az, hogy a magyar férfiaka gázok, a magyarság gáz és ha "magyarkodsz" akkor "nagymagyarkodó paraszt-betyár" vagy és nem intelektüell brit vagy nagyszerű német (willkommen meg refugees welcome)


Na jó ez így baromság, de az is zavaró, hogy a magyar szó lassan sértésnek számít. Ennyire lealacsonyodtunk pár fasiszta, 10 komcsi, 30 szoci és 26 liberális-kapitalista rabiga után?

2016. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Titusztitusz ***** válasza:
0%
5-ös...Bár nem én pontoztalak le,de azért a magam részéröl énis egyetértek tökéletesen azok véleményével,akik szerint MINDEN olyan magyar nő,akinek nem magyar a férje az k.urva...És ennyi...(Magyarázkodás,vita provokálás meg nem érdekel,és kíváncsi sem vagyok ilyesmire...Csak szólok...)
2016. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem. Kizárt.
2016. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Sztem nem mind k.urva, max nagyon vágynak a jobb körülményekre. Érdekes, de soha nem rosszabb anyagi helyzetbe kerülnek, mint ahonnan elindultak.


Amúgy én nagyon szívesen kavarnék koreai lánnyal. Sokkal fiatalosabbak, mint a magyarok vagy a többi fehér.

2016. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert tartasz ezert engem k@rvanak. Az exem magyar volt es hutlen volt, megcsalt, neki unalmas volt egy atlagos parkapcsolat, pedig a menyasszonya voltam. Szakitasunk utan egy evvel pedig kozel kerultem a munkatarsamhoz, aki a mostani parom es nem azt neztem hogy milyen a nemzetisege, hanem hogy mennyire edes es udvarias es mennyire egyezunk. Ezek utan tenyleg nem ertem miert lennek k@rva es nem veszekedni akarok, csak nem ertek egyet es rosszul esik.
2016. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!