Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznal tavolkeleti pasival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznal tavolkeleti pasival?

Figyelt kérdés

Japanra, koreaira vagy kinaira gondolok.


(en nem vagyok se pasi, se tavol keleti egyszeruen csak erdekel ti mit gondoltok errol)



2016. aug. 5. 16:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
:-)
2016. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%

Engem személy szerint nem vonzanak se a japán, sem a koreai, sem a kínai férfiak, inkább a "latinosabb" férfiak, akik tetszeni szoktak. Pl.: argentin, kubai, brazil. Tetszenek még a spanyol és olasz pasik is. Igazából imádom a latin, pörgős zenéket, a spanyol nyelvet és innen jött ez az egész, de nem azt mondom, hogy őket hajkurászom mindenhol, szimplán csak bejönnek a sötét hajú, szemű, kreol bőrű pasik és ha úgy adódna, akkor össze is jönnék egy ilyen férfival. Tehát ha minden passzolunk, jól elvagyunk, akkor nem fog meggátolni az, hogy nem magyar, hanem teszem azt spanyol.


Egyébként meg nevetséges, hogy valaki itt k*urvázza azokat a nőket, akik külföldi pasival élnek/vannak házasságban, míg azt külön kiemeli, hogy persze az a világ legtermészetesebb dolga, ha egy magyar férfi jön össze külföldi nővel. Mert mitől is lenne egy ilyen nő k*urva?? És ennyi erővel miért is nem himringyó az sszes magyar férfi, aki külföldi nővel él?

Jézusom, ennyire hogy lehet valaki korlátolt? Inkább ki kéne keresni a szótárból a k*urva szó jelentését, mielőtt ezzel dobálózunk.

Mindenkinek jogában áll a saját életével azt csinálni, amit csak akar és kötve hiszem, hogy bárkinek köze lenne ahhoz, hogy ki milyen nemzetiségű nővel/férfival él párkapcsolatban! Ítélkezni, na az bizony nagyon megy. Még csak nem ismeri azokat a nőket, akiket itt agyba-főbe szidalmaz és k*urváz, és a vicc, hogy még neki áll feljebb. 12 éves kishúgomnak több esze van, de komolyan.

2016. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Drága Titusz korlátoltságát az is igazolja, hogy a hozzászólásomból egyből azt szűrte le, hogy külföldiimádó nő vagyok, pedig egyik se :D

Ki a francot érdekel milyen nemzetiségűvel jön össze az ember, amíg normális és korrekt. S*ggarcok minden nemzetben vannak (magyarban is, lásd Titusz), mint ahogy jó emberek is. De ezt egy agyhalottnak hiába magyarázza bárki..

18as voltam.

2016. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szimpatikusak a koreai fiúk, de semmi több.

Az eltérő kultúra miatt nem randiznék és nem jönnék össze velük.

Bár a távol keletiekkel még úgy ahogy elbeszélgetnék, de sötét bőrű vagy arabbal biztosan nem! Tőlük szabályosan ráz a hideg és undorodom tőlük. 24L

2016. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Személy szerint ugyanúgy vagyok,mint a #22 és 24.

De bocsássa meg a Világ,mitől k...a az,akinek külföldi férje van? Azt hiszem az #1-es Válaszolót hordtátok le... Dolgozik,nem kitartott,mitől k...a? Magyarázzátok már meg! Elmentek ti a jó büdös f @ s zba!!!!

2016. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Titusz

Még én is meglepődök rajtad néha, pedig engem nehéz meglepni.

2016. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A 10-12 cm-es rizsszem kuki miatt nem igazán
2016. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!