Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt aki 28 évesen szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki 28 évesen szakított a barátnőjével? Mihez kezdett utána? Mennyi időbe telt mire kiheverte?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt ez a szakítás, úgy érzem nagyon sokáig szenvedni fogok miatta, mert már meg volt tervezve a közös jövő és hittem benne, hogy ő az igazi és valóban lelki társak voltunk. 28 éves vagyok. Most mihez lehet kezdeni, ez a korosztály már nagyjából azért foglalt. Ti hogyan láttatok neki az életeteknek egy szakítás után ennyi idősen?
2016. aug. 5. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kellett nekilátni, mivel volt életem, éltem tovább egyedül.
2016. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párom 35 évesen talált meg engem... de először az életkorom, aztán a csalódása miatt nagyon nehezen kezdett ragaszkodni. Küzdöttem érte kb másfél évet. Hálás vagyok a hü.lye pi.csának, aki az exe volt. Megkaptam a főnyereményt, ő meg még mindig kaparna. 3 éve együtt :))
2016. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem anno 22 éves koromban szakított gusztustalanul az exbarátnőm és akkor kb. másfél évig kivoltam. Azóta egyetlen szakítás sem viselt meg többé egy percig sem.

Talán valami ott eltört, talán csak megfelelő kérget eresztettem, de azóta nem voltam depis :)

2016. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jajj édes istenem mintha 78 éves lennél....28 éves vagy és férfi, ha jól tartod magad 21 évesektől kezdve már válogathatsz
2016. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:

Majdnem 27 éves voltam mikor az akkori barátnőm sms-ben szakított velem másfél év járás után...Gondolhatod hogy esett a dolog. :( Egy ideig még szerelmes voltam a csajba,de szakítás után lassan elmúlt a dolog.

(KB fél év kellett mire kihevertem ezt az egészet.)

Azóta sem beszéltünk és azóta csak egy alkalmi kapcsolatom volt egy másik csajjal.

Ki lehet bírni egyedül is sokáig amúgy,az ember sokszor alkalmazkodik,mert muszáj.

Ne csüggedj.Előbb utóbb találsz majd másik lányt,aki lehet tényleg az igazi lesz.


28/F

2016. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!