Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleményére lennék kiváncsi akikkel a barátnőjük szakított, volt aki visszatudta hódítani ha igen hogyan? Miket csináltatok? Mennyi időbe telt? és utána mennyi ideig tartott? Stb.

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van bennem annyi tartás, hogy ha a lány szakít velem, akkor nem fogok pitizni neki meg körbenyalni.

Ha a lány szakított akkor jöjjön ő vissza és nyaljon körbe ő.


Kivéve ha az én hibám volt maximálisan csak az enyém.

2013. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha velem valaki egyszer szakít, nem alázkodok meg és nem adom meg neki azt az örömöt, hogy visszakönyörgöm neki magamat, annak ellenére, hogy még esetleg én szeretem az adott lányt.
2013. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez szánalma ugye tudod... nem gondolkodtál még el rajta, hogy önértékelési problémáid vannak? Szerintem jobban kéne szeretni önmagad, ha eddig nem tanultad meg a helyes önértékelést akkor tölts egy kicsi büszkeséget, önbizalmat a lelkedbe, mert nagyon csúnyán ki fognak használni és ezt te se szeretnéd szerintem, ez nem tartozik a boldogsághoz.
2013. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szánalmas nem szánalmas ez van.. tudom magamról h vannak önérkékelési problémaim..nem értem miért kell ennyire eltérni a kérdéstől.. NEM arra vagyok kiváncsi h ki nem NEM akarta vissza szerezni a barátnőjét hanem arrra aki IGEN és azt hogyan!
2013. dec. 16. 13:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Feltettél egy kérdést, amire segítséget vársz... én nem hiszem, hogy az lenne a helyes, hogy miután kidobott valaki tanácsot adjon bárki is, hogyan alázd meg magad. - aki értelmes az inkább megpróbál lebeszélni róla. Én nem akarlak lebeszélni, de akkor is az lenne a normális, hogy megtanuld szeretni magad. - lehet a szánalmas erős volt, nem rád értettem de a szituáció akkor is az.


Viszont, szerintem senkit nem fogsz úgy visszaszerezni, ha megmutatod mekkora papucs vagy és milyen jól tudsz pitizni, miután beléd rúgtak kettőt. Általánosságban mindenkit az vonz, ha valaki kiegyensúlyozott és boldog, és azt látja, hogy önmagára talált egy pofon után is.

2013. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Erre akkor van esélyed ha van közös pont az életetekben. Lakóhely, suli, munkahely, baráti társaság, stb.. tehát van lehetőségeket találkozni időnként mert fizikailag egymás közelében vagytok. Ha távkapcsolat volt mindez nincs meg és szakitás után nem futtok össze spontán sehol akkor nem látom sok esélyét, hogy vissza tudnád hódítani. És értelme sem lenne. Olyanoknak sikerült akik barátok maradtak, összejárogattak szakítás után, buliba összekeveredtek stb...

Én is barátként közelednék aztán úgyis látod a hozzáállásából reakcióiból, hogy ő is szeretne-e visszakapni csak esetleg a büszkesége nem engedte vagy már rég túl van rajtad. Megmondhatod neki, hogy még mindig szereted. Beszéljétek meg. Én ugyan lány vagyok és sosem voltam ilyen helyzetben mert egyik pasim sem akart visszajönni miután kidobtam de én mindenképpen így inditanék barátilag és ha látnám, hogy van esélyem akkor hozakodnék elő azzal, hogy próbáljuk meg újra.


Én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban a büszkeség és a párom közt kell választani akit szerettem akkor nehogymár a büszkeségem legyen a fontosabb. Ha szeretnéd próbáld meg és ne törődj senkivel és semmivel! Ha nem teszed meg mardosni fog az érzés, hogy megtehetted volna de nem merted.. ez nem jó. A próbálkozással nem vesztesz semmit. Én személy szerint nagyon örültem volna ha az exem megkeres mert nem gondoltam át a szakitást, hirtelen felindulás volt amit utólag megbántam. De mivel nem keresett többé(sőt ahogy hallottam rögtön volt is neki más) úgy gondoltam akkor jobb ez így.

Néha megéri újrakezdeni máskor nem. Ha nem próbáljátok meg sosem derül ki. Azzal nem vesztesz ha ráirsz, főleg barátként érdeklődve. Abban még nincs semmi megalázó, hisz miért ne érdekelhetne a sora nem kötelező mindenkinek szitkozódva haragban elválni. Lehet szépen kultúráltan is és akkor nem furcsa ráírni és a hogyléte felől érdeklődni. Aztán ha ügyes vagy a beszélgetésből kiderülhet hogyan áll a témához, mit érez van-e esélyed. Ettől tenném függővé a továbbiakat.

2013. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani előző. Nem minden nő gondolja papucsnak a párját csak mert szakitás után felkeresi. Ez nem egyenlő azzal, hogy térden csúszva könyörög!! Mint mondtam én kifejezetten örültem volna ha keres. De az én exem inkább bulizott és csajozott mintsem egy kicsit is gyászolta volna a kapcsolatunkat. Ezek után bottal se... De ha láttam volna utána, hogy fáj neki és bánkódik próbálja jóvá tenni és szeretné folytatni mert vagyok ennyire fontos és nem mást akar akkor visszavettem volna. Persze nagyban függ attól mi volt a szakitás oka és milyen érzések vannak a másik felé. Másoknak viszont az a vonzó, az késztetheti őket elgondolkodásra ha a pasi szakitás után lesz*rja és nem foglalkozik vele tehát ez is lehet egy jó taktika. Mert mindig érdekesebb ami kicsit elérhetetlen mint amit tálcán kínálnak.


Újitsd meg magad kezdj bele új dolgokba lépj előre valamit lássa a csaj, hogy nem hagytad el magad vidám életrevaló vonzó pasi vagy! Egy picsogó depressziós idegroncs tényleg senkinek nem vonzó. Barátként ráirsz beszélgettek kerüld az erőteljes érzelmi megnyilvánulásokat és véletlenül se könyörögj inkább legyél olyan amilyennek a randitokkor megszeretett.

Szóval megvan ennek a maga módszertana csak okosan és intelligensen kell csinálni.

2013. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el Adam Joyrider - Visszaszerzem az exem című könyvét. (ha nincs meg el tudom küldeni pdf-ben)

Sok mindenre rávilágít és ha ettől nem jön vissza akkor ennek így kell lennie őt nem neked szánták és legalább nyugodt szívvel léphetsz tovább mert Te mindent megtettél.

2013. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2013. dec. 16. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor sem adnék esélyt,ha ő könyörögne.6-szir épp elég volt eljátszani ugyanazzal az egy lánnyal.
2013. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!