Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a pasi mire tartja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi mire tartja a barátnőit?

Figyelt kérdés

Amikor megkérdeztem, hogy mi volt a program az előző barátnőivel, azt mondta, feljöttek és szex, meg időnként elmentünk termálba és bulizni. Mert ő inkább haverozós pasi.

Most komolyan ez... ?

Mi a véleményetek erről kedves férfiak?



2016. aug. 6. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, a nők is egyet értenek a pasival. Tali, szex és pá, majd ha újra nedvesedik össze röffenünk újra.
2016. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nőként kérdezem hogy egyesek miért gondolják, hogy a nőknek nem jó a szex? Nekem ez pont egy ideális kapcsolat lenne, szexelünk, néha közös program és ennyi. Ha lesz egy ilyen kapcsolatom mindenki azt hiszi aki tud róla, hogy kihasználnak? Időm sincs, kedvem sincs egy "rendes", átlagos kapcsolatra. Olyan barátnői voltak akik szintén erre vágytak.
2016. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek kettessel.
2016. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem barátnő, hanem takarítónő vagy ku..va. Aki erre vágyik, nem épeszű.
2016. aug. 6. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:

4, miért lennék qrva? Nem kaptam érte pénzt, én is ugyanúgy erre vágytam. Akkor az exem is az én qrvám volt, nem? Mindketten jól éreztük magunkat. Nem eröltetett egyikünk sem semmit. Közös programok, jó szex együtt, de kötöttségek nélkül. Takarítani sem takarítottunk egymásnál.


Kérdező, azt értsd meg, hogy ha mindkét félnek megfelel minden, akkor semmi gond nincs. Akkor van a gond ha az egyik fél kihasználja a másikat.

2016. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1család 2barátok 3sör 4nők
2016. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy mi a véleményem az egy dolog...

Az egy másik, hogy te mi a fenének kezdesz egy ilyen pasival? És ez a véleményemtől független...

2016. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor úgy fogalmazok, hogy te is megértsd: EZ NEM NEVEZHETŐ KAPCSOLATNAK. MAX ELVAGYUNKNAK.
2016. aug. 6. 22:33
 9/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Azt gondolom hogy ez egy fasz... mégis lesz neki mindig barátnője mert meghülyíti őket...
2016. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!