Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy pasi havonta váltja a barátnőit? A legtöbbször az exeit veszi elő, néha egy-egy újat is talál. Azt mondja szeret, majd szakítás után pár hét múlva már másnak mondja ugyanezt.

Figyelt kérdés
Nem tudja eldönteni mit akar, vagy nem tudja mit érez?
2013. máj. 13. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:

nem szereti a kötöttségeket.

Nekem elhiheted:D

2013. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

A helyes válasz:


Buta liba vagy akit elő lehet venni párszor ha könnyíteni akar magán az ember

2013. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

Azzal csinálják ezt, aki hagyja...

Tanuld meg: ha valaki akar tőled valamit komolyabban, akkor ARRÓL TUDNI FOGSZ, ÉS Ő IS.

Ha egy pasi "nem tudja, hogym it érez", az azt jelenti, hogy dugni jó vagy, másra nem.


Komolyan nem értem, hogy ez hogy nem egyértelmű neked.

Sírni tudnék attól, hogy manapság ez az átlag nő, amelyik ennyire fogyatékos.

Atyaúristen.

2013. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a szép jelzőt,de nem vagyok fogyatékos.:)

Nem mentem vissza hozzá, csak figyeltem, hogy miket csinál.

Nem feküdtem le vele egyszer, mert ő volt az első kapcsolatom és nem úgy alakultak a dolgok, hogy vele veszítsem el.

Egyszerűen nem értem őt és ezért megkérdeztem, hogy mi a véleményetek,te meg jössz itt a sz*ros átlag nős dumáddal...-.-

2013. máj. 13. 22:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, tedd meg hogy nem általánosítasz a te s*ggfej exed alapján az összes hímnemű egyedre! Köszi
2013. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Persze persze egyszer se dugott meg mi? :D


Na jó tegyük fel hogy igaz,attól még akkor is buta liba vagy mert lehet téged hülyíteni.Bízik benne hogy majd egyszer beakaszthat neked is ezért vesz elő téged újra és újra :)


Ez nem szar átlag duma,ez az igazság sajnos :(

2013. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de én nem mondtam egy szóval sem , hogy engem elvett még egyszer...még csak nem is köszön,ha lát...

csak láttam neten mit csinál..és nem értem őt..ennyi

2013. máj. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!