Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi sok lánnyal lefeküdt már, és a volt barátnőit is megcsalta, megváltozhat?

Figyelt kérdés
Bevallotta hogy több egyéjszakás kapcsolata is volt, meg összesen 1 lány volt csak akit nem csalt meg, a 4 hosszabb kapcsolatából. Az utóbbi 2-3 évben meg csak szexre ment. Mondta hogy volt egy lány akivel csak a szex miatt jártak össze egy időben meg ilyenek. Én őt szeretném, azt mondta velem nem ilyen tervei vannak mert kezd belém szeretni, és érzem én is. 2 hónap alatt meg sem csókolt, csak egyszer megfogta a kezem + arcra 2 puszi. De megváltozhat valaki?
2013. márc. 25. 14:35
 1/8 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de lehet egy rövid időre megtud változni,de az ösztönei fogják hajtani,ezzel számolj.
2013. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az hogy sok lánnyal volt az nem érdekes. Az hogy megcsalta őket már annál inkább. ELMÉLETILEG megváltozhat, gyakorlatilag nagyon, nagyon, nagyon kicsi az esély rá.
2013. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
Igen ha már kiélte magát és benned megtalált mindent, de ahhoz neked egy nagyon értékes lánynak kell lenned a szemében.
2013. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most 25 éves. Mikor a barátnőit megcsalta 17-22 éves körüli volt, és most ugye 2-3 éve nem volt neki komoly kapcsolata. Szóval én bízom benne hogy hátha már kiélte magát. Én mondtam is ezt neki hogy remélem megkomolyodtál azóta. És azt mondta hogy bízhatsz bennem, már komolyabban állok a kapcsolatokhoz, már nem folyok bele semmi olyan dologba. Plusz bizonygatta hogy én más vagyok mint az előző barátnői, hogy engem értékes lánynak tart.


Én meg mondtam neki hogy milyen kár hogy már évekkel ezelőtt nem jöttünk össze (mert egy munkahelyen dolgozunk) és azt mondta hogy ő örül neki hogy nem akkor jöttünk össze, mert az akkori eszével nem tudott volna megbecsülni engem. És most 25 évesen sokkal jobb.

2013. márc. 25. 15:17
 5/8 ASOT ***** válasza:

"És azt mondta hogy bízhatsz bennem, már komolyabban állok a kapcsolatokhoz, már nem folyok bele semmi olyan dologba. Plusz bizonygatta hogy én más vagyok mint az előző barátnői, hogy engem értékes lánynak tart. "----> ezt nagyon nagyon könnyen ki tudja mondani bármelyik pasi...


De ettől függetlenül, lehet h benned többet lát..majd idővel eldől.

2013. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon passzolnotok kell, és nagyon kell szeressen. Jobban mint te őt.
2013. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni! Szerintem az elötted lévőknek is ezt mondta!
2013. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért a többi lányt a kapcsolatai elején nem tartotta értékesnek? Nyilván nem, mert meg is csalta őket. A megcsalás egy jellemvonás vagy/és botlás. Van akiben van annyi gerinc, hogy nem ver át egy "barátnőt", van akiben nincs. Aki ezt többször megteszi.... hááát..


Egy pozitívum van. Ezt bevallom nem tudom hova tenni. Az, hogy mindezt közölte veled. Na most vagy ennyire nyiltan csalta meg az elődeidet (és nem akarja, hogy mástól halljad), vagy most ESTLEG tényleg komolyabban gondolja mint korábban.

2013. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!