Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérhetem erre anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem erre anélkül, hogy megsértődne?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy sráccal, most volt a harmadik randink, de eddig nálam még nem alakult ki a vonzalom. Most legutóbb már láttam rajta, hogy szeretne megcsókolni, de mindig sikerült hárítanom a közeledését. Szeretnék még vele találkozni, mert úgy érzem lehetne valami a dologból, viszont még nem akarok továbblépni, amíg nem kívánom én is a folytatást.

Ha ezt így őszintén elmondom, meg fog sértődni?


2016. aug. 6. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha csak meg akar fektetni,akkor lelép.

Bár ha 3 randi után sem érzel semmi testi vágyat,ott kicsit baj lehet. Lehet nem is pasinak szeretnéd,hanem caak barátzónába?

2016. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:

Javasoljuk, hogy így mondd meg neki a frankót. PONT ÍGY.


26/F

2016. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szem is mondd el neki így.

Én biztosan lelépnék, de ő talán nem.

2016. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vonzalom nélkül miért volt második randi?
2016. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tapintatosan mondd meg neki,sztem amúgy meg fog sértődni.
2016. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WheneverYouWant ***** válasza:
50%
Ezt a lányok úgy szokták mondani hogy "bocsi, ez nekem gyors" amikor hárítod a csókot.... ha felfogja akkor lehet folytatni... ha mérges lesz vagy értetlenkedik akkor zavard el a pi***ba...
2016. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rosszul fog neki esni. Plusz ha 3 randi alatt nem alakult ki a vonzalom később sem fog. Én is próbáltam már magamra erőltetni olyan férfit aki mindenben remek volt, csak a szikra hiányzott. 1 hónapig szenvedtem vele, inkább hagytam így fair mindkettőnkkel szemben.
2016. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már a 3. randit se értem.. még a 2. hagyján, de a továbbiakat nem értem miért erőltetted.
2016. aug. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elég zárkózott lány vagyok, nekem amíg nincsenek érzelmek, a vonzódás sem alakul ki. Nem szeretem, ha egy félig idegen (3 randi után nekem még az) belemászik a privát szférámba. Az előző barátommal is kb 1 hónap találkozgatás után kezdett kialakulni valami. Egyébként kedvelem a srácot, és külsőre is tetszik, csak időre lenne szükségem.
2016. aug. 7. 03:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Te inkább olyan lassú vîz partotmos tipus lehetsz hidegebb.

Szerinted a srác ebben hasonlît rád vagy szenvedèlyesebb? Próbálj kedvesen fogalmazni, hogy ha látni akarod mèg akkor azt is mond el neki. Îgy joga van dönteni s ha hasonlît rád az hosszútávon működhet de ha nem nagy az esèlye mást keres.

2016. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!