Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három hónap után megkérhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónap után megkérhetem a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

#hrhr
2016. jan. 14. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
techinkailag bármikor meg lehet kérni, viszont nem tűnik megalapozott döntésnek.
2016. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha egy normális kérdést sem tudsz kiírni ezzel kapcsolatban, akkor úgyis tök mindegy, mit mondunk, nem is fogod érteni. Hány évesek vagytok, mióta ismered őt, van-e pénz esküvőre, beszéltetek-e már egyáltalán közös jövőről...
2016. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem tűnik túl megalapozottnak, de végülis az ismerettségetek rövidsége nem feltétlenül befolyásolja az elkövetkező házasság kimenetelét.


Mondjuk, szerintem eleve hülyeség úgy az eljegyzés, hogy egy éven belül nincs esküvő, és nagyon sok tizen-huszonéves pedig ezt csinálja, hogy pár hónap után eljegyzik egymást, majd 6 év múlva is csak jegyesek. Már ha egyáltalán együtt vannak még.

2016. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze. ha oda adja..
2016. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az én szüleim 2 hét ismerettség után összeköltöztek,rá 3 évre össze is házasodtak.25 éve vannak együtt és még azóta is szeretik egymást.Ha úgy érzed csak Ő kell,akkor miért ne? :)

22n

2016. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3 hónap után? Még nem is ismered szinte. Költözzetek előbb össze. Ha nem ölitek meg egymást az első pár számla megérkezése után, akkor áldásom rátok.
2016. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jóváhagyom.
2016. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meg, de minek? 2,5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, minden oké és szeretem, de nem tudnám komolyan venni, ha hó végén megkérné a kezem.
2016. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

miért ne kérhetnéd meg?

de arra készülj fel,hogy normális lány nemet mond .

én már régóta vagyok a párommal, tényleg életem szerelme. ugyanezt éreztem 3 hónap után is. de biztosan nem mondtam volna igent akkor..3 hónap után még minden szuper, nem veszekedtetek, egymás előtt a jó oldalatokat mutatjátok.. a szex is nagyon jó mert csúcson van az oxitocin, kívánjátok egymást stb..

de szerintem meg kéne várni az 1-2 évet együtt.. mert komolyan, 3 hónap után az ember még nem tudja eldönteni,hogy le tudná -e élni azzal az emberrel az életét.

ha meg még nem tervezed az esküvőt a közeljövőben akkor az eljegyzés is felesleges és komolytalan.

szerintem várj még vele!! de igazából te "ismered". kérdezd meg tőle finoman,hogy mi a véleménye a házasságról és hogy mik a tervei vele.

2016. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Költőnő? ***** válasza:
minek:D
2016. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!