Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek hogy ne lepödjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek hogy ne lepödjön meg amikor találkozunk?

Figyelt kérdés

Társkeresön megismertem egy nagyon aranyos lányt aki eljön velem randizni. Ezzel az a baj hogy még sosem találkoztunk. Rolam azt kell tudni hogy enyhén vitiligos vagyok,tehát vannak rajtam olyan foltok ahol nincs pigment.

Nagyon tartok töle hogy amint meglátja meg fog ijedni/kiábrándulni belölem. De a neten sem ezzel kezdenék hogy mi bajom van.

Szerintetek valos félelem ez vagy majd eldöl az adott helyzetben?

24/F


2016. aug. 7. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki még mielőtt találkoztok mert akkor fel tud készülni rá és a randin nem az fogja gondolkoztatni hogy "ezt miért nem mondta el? Erről persze nem szolt" ha emiatt lemondja a randit akkor meg nem ért annyit a lány. Szerintem nem fogja lemondani ez nem zavaró tényező.
2016. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Képcsere gondolom nem volt idáig...


26/F

2016. aug. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el előtte, rá tud keresni neten és meg fogja nyugtatni, h ez nem fertőző, ... Ott helyszínen lehet sokáig gondolkdna, h a kezed megmerje-e fogni. A randitok kellemesen teljen, ne egy sokkal kezdődjön! Ha emiatt visszamondaná, az élőben még gázabb helyzetbe hozott olna. Öcsém vitiligos, emellett rohadt jo pasi, sosem volt gondja a csajozással/elnézték ezt a "hibáját".
2016. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt règen ilyen vakrandim, a srác kezein, könyökènèl voltak pigmenfoltok sokáig próbáltam udvariasan nèzegetni de csak mert szokatlan volt de nem jelentett semmien gondot nem volt zavaró.
2016. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!