Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi célja ezzel egy pasinak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi célja ezzel egy pasinak? Milyen ember ez?

Figyelt kérdés

A társkeresőn megismerkedtem valakivel. Randiztam is vele többször...Normálisnak tűnt, komoly kapcsolatot szeretne és egyéb dolgok. Mindig írogatott, hívogatott. Majd egy idő múlva lefeküdtünk. Persze előtte rákérdeztem, hogy nem kellene ezzel még várni? Azt mondta nem, mert ez is csak azt bizonyítja mennyire kívánjuk egymást. A szex után is beszéltünk, de hirtelen már, nem azt mondta, hogy járni akart, hanem, hogy találkozgassunk és majd alakulnak a dolgok. Erre jól elküldtem a ....ba, hogy hogy gondolja ezt, amikor nem erről beszéltünk.


De itt jön a java.

Szóval szóltam a barátnőmnek is, hogy írjon neki. Nagyon érdekes dolgok derültek ki.


Nekem:"Nemrég regisztráltam."(Közben barátnőm kinyomozta, hogy 2015. szeptember)


Nekem:"Te vagy az első, akivel találkozom."

Barátnőmnek:" Volt már pár randim, semmi komoly."


Nekem: "Nem sze.xeltem május óta (nem du.gok össze-vissza)"

Barátnőmnek: "Nem sze.xeltem egy hónapja (nem du.gok össze-vissza)" Közben azon a héten volt velem együtt.


Nekem: "Komoly kapcsolatot szeretnék. Nem azt mondtam, hogy járni akarok, hanem, hogy majd alakul"

Barátnőmnek:"Nem zárkózom el semmitől."


Nekem:"Nem baj, ha lefekszünk egymással, ez nem kelti könnyű nő hatását és nem befolyásolja a kapcsolatot."

Barátnőmnek:"Aki pár héten belül lefekszik vele, azzal nem lesz járás és ri..ba..c"


Most ennek tényleg egy őszinte szava nincsen?


A barátnőm elküldte a fe..be tkeresőn, hogy hogy ri..bancozhat le valakit, akit behü..lyített és aki még őszintén szerette és akarta is és akinek kb annyi pasija volt, hogy a 2 kezén megtudja könnyen számolni.... és erre letörölte magát onnét.


Amikor én megtudtam, hogy mit írt egy "idegennek" rólam, hogy ri...nc..akkor szépen a szemére olvastam mindent.

Kezdve attól, hogy szerettem Őt az első perctől és így kihasznált ill. hogy beszél rólam mások előtt, pláne azután, hogy direkt megbeszéltünk valamit. Nálam a szex időpontja nem ettől függött. Ha tudom, hogy egy ennyire számít neki, hogy mikor, vártam volna 2 hónapot is. :/ Az üzenetem után letörölte magát az összes létező közösségi portálról és alkalmazásról. Letiltva ugyan nem vagyok, de teljesen eltűnt a nyilvánosság elől.


Vajon miért?

És milyen az ilyen pasi, most őszintén?


Azt a hibát elkövettem, hogy beleszerettem és megbíztam benne, mert eléggé naiv voltam, de egyszerűen igaz és őszinte férfinek gondoltam :( Sok párom sem volt, hogy ilyeneket átéljek, megmondom őszintén. Le is töröltem magam a tkeri oldalról, tökre elment a kedvem az élettől is.:/ Olyan megalázva érzem magam.:/ A szex is szörnyű volt, önző. Semmi ölelés, semmi bújás, velem nem foglalkozott. Amikor lefeküdtünk már nem is akartam nála aludni, csak ő győzködött, hogy aludjak ott. Egy percet nem aludtam, egész este sírtam mellette csendben. :/Ahogy viselkedett, ahogy kezelt és addig totál más volt.


Igazából, egy ilyen embernek van bármiféle lelkiismerete, hogy belássa, amit tett rossz dolog és vegye a bátorságot egy bocsánatkérésre?


Mit gondoltok erről?



2016. aug. 8. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen gerinctelen emberek.

Ne is várj tőle bocsánatkérést.

Próbáld magad túltenni a történteken és felejtsd el azt a nyomorékot.

2016. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el és ne hagyd,hogy rányomja a bélyegét a következő kapcsolatodra.Nem mindegyik ilyen,most sikerült kifognod egy szemetet,de idővel túl leszel rajta.
2016. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Vannak ilyen pasik, te meg belesétáltál a csapdába.

Remekül tudja csapni a szelet, udvarol, és viszonylag gyorsan eléri, hogy bejusson a bugyidba. Megvoltál, és eldob, mert ő egyébként csak alkalmi szexet keres, minden más hazugság.


A társkeresőn vadászik, ott szed össze csajokat, mert jó dumával és elfogadható külsővel nem nehéz. De nem keres a szó klasszikus értelmében társat, csak alkalmi kapcsolatokat.

Persze, hogy ezt nem fogja őszintén elmondani, és hazudik, elvégre ha neked is elsőre elmondja, hogy csak meg akar dugni, te is lepattintod.

Nem tudom, mennyi idős vagy, de elég kis naiv, ha nem sikerült kiszűrni az ilyen nyomulós pasit.


Lépj túl rajta!


Legközelebb pedig, tanulva az esetből, már okosabb leszel.


1. Akkor fekszel le a pasival, amikor te akarod, mikor kívánod annyira, és nem csak hagyod magad rábeszélni, ha egyébként korainak érzed.

2. Minden pasi helyben és azonnal akar dugni, és senki se fogja bevallani, hogy egyébként ribinek tart, mert gyorsan beadod a derekad, de azért még dughatnátok. Ilyet kár is kérdezni. Egyszerűen mondd meg, hogy még nem, mert te még korainak tartod. Pont.

3. Ha a szexben a pasi önző, csak használ, és egyáltalán nem törődik veled, akkor lapát. Nem reggel, nem alszol ott, nem kell egész éjjel pityeregni. Egyszerűen aktus után közlöd, hogy ilyen rövid idő alatt ilyen sokat még nem unatkoztál, és bocs, de részedről le is zártad a kapcsolatot. Az életben többé nem szeretnéd látni.

Hidd el, aki az ágyban önző és érzéketlen, annak egyáltalán nincsenek feléd érzelmei, és nem érdemes több időt rápazarolni. És mindegy, hogy elsőre, vagy huszadszorra fekszel le vele, ha ilyen, akkor lapát. Azonnal, helyben.

Legalább kap egy kis visszajelzést, hogy xar az ágyban.


Nem mindenkivel van meg elsőre az összhang, de azt azért már te is érzed, hogy igyekszik, és törődik veled, vagy csak üríteni akar.


3. Nem kell a szexet túlmisztifikálni. A pasi addig is csak kihasznált, amíg nem kapott meg, csak onnantól lett tiszta a szitu előtted is. Nem azért tudott átvágni, mert volt szex.

Sok kapcsolat kezdődik úgy, hogy viszonylag gyorsan ágyba kerülnek a felek, és mégis minden megy tovább a maga útján.

Ha mégsem, akkor a pasi csak szexet akart. Ezért is írom, hogy akkor szexelj, ha te is vágysz rá, és akkor se fogod megbánni, ha csak egy alkalom volt és többé nem is találkoztok. Mert kívánod annyira.


Nem fog tőled bocsánatot kérni, nincs benne megbánás, ne is várj ilyet.

Ezek többnyire ilyen lelki nyomorékok, és nekik "minden nő ku.rva", ezért nem is gondolják, hogy bármi rosszat tettek volna. Csak megkaptad, amit érdemelsz, és ha még picsogsz is, hogy őszintén szeretted, akkor jól ki is röhög.

Teljesen felesleges ezen rugózni, meg írogatni neki a barátnőddel. Nem fogja érdekelni.


Végül, ne úgy vedd, hogy azt meg lehet beszélni, hogy ti most járni fogtok, meg ha szexeltek, attól még akar tőled komolyat, stb. És ha utána mégsem, akkor ne kezdj hisztizni, hogy nem erről volt szó. Azt főleg nem értem, ha ennyire pocsék és megalázó volt a szex, egyáltalán TE miért akartál tőle még bármit, de hagyjuk...

Nincsenek megállapodások, és minden kapcsolat "majd alakul". Nem elhatározás kérdése.

Pl. ha a sokadik randin kiderül, hogy félrekefélt mással, te is kivágod (gondolom, illetve remélem), és nem hatódsz meg attól, hogy egyébként nem ebben egyeztetek meg, hanem hogy hosszú távon együtt lesztek.


Egyébként pont ezt a görcsös akarást érzik meg az ilyen fazonok, és ezt használják ki. Ezért hazudik neked komoly kapcsolatról, szerelemről, stb. mert te ezt akarod hallani. De korántsem jelenti azt, hogy így is érez.


Egy dolgon gondolkodj el: és ha pár randi után vége, akkor mi van?! Semmi. Nem illettetek össze, nem úgy alakult, kész. El kell engedni.

Ezért ne menj bele olyanba, amit te nem akarsz, és ezért tartson csak addig az ismerkedés, amíg neked megfelelően alakulnak a dolgok. Ha nem érzed magad a randin jól, akkor ne találkozgass vele csak azért, mert valahogy majd csak alakul, de te ebből tartós kapcsolatot akarsz minden áron.


Rázd meg magad, lépj túl rajta, és tojd le magasról. Ebből is tanultál valamit, remélhetőleg legközelebb kiszúrod, hogy csak hantázik a pasi, és nincsenek érzelmei. Mondani bárki bármit tud, írni meg pláne.

2016. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

"Nem baj, ha lefekszünk egymással, ez nem kelti könnyű nő hatását és nem befolyásolja a kapcsolatot."


Es te ennek a szovegnek bedoltel? Jo magas lehet az IQ-d!!!

2016. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h egy kapcsolatot tartóssága attól függ, mikor fekszünk le. Sztm nem ezen múlik egy kapcsolat. Pláne akkor, ha előtte ezt meg is beszéltük. Volt, hogy lefeküdtem vkivel egy hét után, mégis 4.5 évig együtt voltunk...
2016. aug. 8. 10:52
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

"Most ennek tényleg egy őszinte szava nincsen?"


Nincs. Jól kifogtad, gondolom külső+duma alapján választottad.


26/F

2016. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajna nem én választottam. ő írt rám.
2016. aug. 8. 11:00
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Nagyon tanulságos volt a válaszod, ksözönöm. Elkövettem azt a hibát, h beleszerettem. Igazából még szeretett volna találozni: "Ha úgy alakul, összefuthatunk így estére és nem azt mondtam,hogy járjunk, majd alakul, de igazából emellé hozzátette rögtön, hogy nem való neki komoly"... Amikor rákérdeztem, h akkor eddig csak azért mondta, hogy megfektessen? Erre az volt a válasza: Nem rezted jól magad?

Én meg azt válaszoltam, hogy tulajdonképpen nem, mert én mindent megadtam neki a szexben, Ő meg még normlisan ki sem ......" Igazából odanyomtam még neki azt is, hogy egy hazug strigulagyűjtő kisiparos és simán lehetett volna őszinte is...És mondtam neki, hogy igazából egy dolgot nem értek, pontosan tudta, hogy lelkizős, érzékeny lány vagyok...Milliószor rákérdzett, hogy te most tényleg ilyen vagy? És ennek ellenére megcsinálta. Akár ki is hagyhatott volna, hisz tudhatta, hogy nem olyan nő vagyok, akit egyszer megcsinl és helloszia....Ez a felelőtlen része...

2016. aug. 9. 11:11
 9/11 Noren1989 ***** válasza:

Nem te választottad? XDDD

GYÁÁÁ, hát a nők választanak, nem a férfiak.


Jajjkislány....

2016. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem, Ő írt...amúgy én nem is láttam volna szerintem a portálon :) de ha láttam volna, akkor sem. igazából a társkeri oldalon nem nagyon írogattam senkinek, megvártam, hogy kik írnak nekem.
2016. aug. 9. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!