Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nagyon helyes és okos és...

Egy nagyon helyes és okos és jófej pasinak miért lehet önbizalomhiánya? Vagy csak megjátssza az ilyen ember szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pont azért,mert nem hiszi el magáról,hogy okos/helyes/jófej
2014. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 fahéjas Alien ***** válasza:
Lehet valami trauma is az oka.
2014. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én pl nem játszom meg :)
2014. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem játszom meg (magamra is vehetem, mivel ugyanezeket állítják rólam), csak túl sok szar történt és nem tudok bízni az emberekben, nem megy a túllépés a történteken.
2014. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a kedves papa megtolta hatulrol par eve.
2014. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet simán
2014. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekkorom, családom miatt van önbizalomhiányom. 20 leszek és még mindig nem gyűrtem le.
2014. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Magoran ***** válasza:
Lehet úgy gondolja, hogy ezek a jelzők nem, vagy csak kicsit érvényesek rá. Mondjuk amiatt hogy nem mondták ezt eddig neki, ha pedig mégis, akkor az olyan személy volt, akinek őszinteségében/elfogulatlanságában nem volt biztos.
2014. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A helyesség relatív fogalom, lehet, hogy csak 1-2 embernek tetszik, akik helyesnek tartják őt, míg sok száz másik nem. Az okosságnál meg szerintem sokkal többet ér mások szemében az, hogy nagydumás legyen valaki, egy jó beszélőkéjű, de kevésbé okos ember többre viheti a csajoknál. A jófejség lehet jó pont, de önmagában véve ez is kevés az üdvösséghez. Másrészt meg ha valaki önbizalomhiányos, akkor eleve nagy esélye van belekerülni az önbizalomhiány-gátlásosság-kudarcok-önbizalomhiány ördögi körébe.
2014. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A baj ott kezdődik, hogy aki általában okos az már nem teljesen egész értem ezt az önbizalomra. Észre veszi hibáit zavarja is ellentétben egy ostoba nagy dumásra akinek az egója nem hagyja ezeket.
2014. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!