Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizom egy férfival, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizom egy férfival, de minél jobban erőlteti a testiséget annál jobban undorodom tőle. Én egy határozottan nimfomániás nő vagyok, de ez az ember kényszert érez, hogy molesztáljon szexuálisan engem . Miért? Ez milyen pszichés problémára utal?

Figyelt kérdés

Az utcán markolássza a fenekem mások előtt , direkt "romantikus" pillanatokat teremt csak csattanjon el a csók . de annyira lihegve akarja mindezt , hogy engem annál jobban taszít .Sétálunk és mást sem érzek csakhogy arra a pillanatra vár hogy csókoljam meg . Mikor hazavisz , direkt a ház mellé visz , próbálja tele beszélni a fejem , aztán hosszasan bámul , csillog a szeme és várja hogy megcsókoljam ,mikor beüt a veszteség érzése (mert mint mondtam engem annál jobban taszít minél jobban erőlködik ) kiszállnék a kocsiból , elkönyvelve hogy ez teljesen kattant ...Ő pedig úgy tesz mint ha én lennék a hülye aki nem kapcsolt ! Ilyenkor rendszerint lehajtja a fejét , és körbe írja csűri-csavarja , én meg csak bámulok ki a fejemből hogy wtf ? addig addig mig kimondja kerek -perec hogy szerette volna ha megcsókolom . ( Ki hitte volna ? )

Vagy küldök egy képet neki ahol mosolygom , és azt mondja ra " inkább nem mondom mit csináltam mikor megláttam " ( szerintem tök egyértelmű hogy kiverte rá , de ő nem sejtette hogy ilyen okos leány vagyok én , ezért megint körbe írta a dolgot ,majd mikor már csak olyanokat írtam hogy okeee tudom mit csináltál , hát ugy érzi még mindig nem tiszta sor , ezért rám ordit h úgy felállt neki a himbilimbije hogy ki kellett vernie ! .............(meglepett ...)

De van hogy csak beszélgetünk , és néz és néz mondom miva' de ilyen tragikusan lezsibbad felakadt szemekkel lányos hangon odabúgja hogy " úúúúúgy megkefélénélek! .....

Általában spontán közli hogy mit csinálna velem , de úgy szó szerint képzeljétek el mikor épp a felvágottakról beszélünk , erre állatias hangon rám ordít hogy és akkor addig csókolnálak míg meg nem b*sználak ..!%!"+/!=(=

Kérlek segítsetek diagnosztizálni és várom a kezelési lapot is , tippek tanácsok , hasonló sztorik ,kérdés ... köszönöm!


2016. aug. 8. 09:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt hasonló szeretőm, néha ő is belebúgta a telefonba a semmiből, hogy "ha itt lennél, ájulásig b*nálak", engem mondjuk beindított, mert még pont a primitívség határán mozgott. Lehet, a te embered már pont kicsúszik ebből a kategóriából, te meg már pont nem vagy vevő erre a stílusra. Nem hiszem, hogy pszichés gondjai lennének, egyszerűen csak kíván, és nem túl okos..
2016. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Emberunk minden csak nem okos . Kivanni meg kivanhat mert meg meg nem kapott es altalaba surun megkivannak a ferfiak . De nekem ez parasztsag tole . Az utcan sem szeretem es sztem senki sem , ha beszolnak h jooo a segged cicaaa .... na ha ezt meg vad markolaszas is kiseri nalam kinyilik a bicska a zsebembe . De nem tartanam ildomosnak megkeselni a randipartnerem
2016. aug. 9. 07:38
 23/27 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ha ez neked sehogyse fér bele, eléggé egyértelműnek látom a helyzetet..
2016. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ha olyan okos leany vagy, akkor vesszo es pont ele ne tegy szokozt. Koszonom.


Egyebkent te is mentalisan serulr vagy, ha rairsz egy ilyen idiotara. Ha egy nap jol megbaxna felig-meddig akaratod ellenere, erre mondanam, hogy addig jart a korso a kutra...


Esetleg valami olaszos beutes befigyel? :)

2016. dec. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Én nimfo vagyok minden vágyam egy ilyen férfi.Megértem
2019. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Én nimfo vagyok minden vágyam egy ilyen férfi.Megértem!Ja és te a nimfo szó közelében sem vagy.
2019. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nimfo:Nem érdekel a partnered kielégülése csak a sajátod.Bárhol,bármikor sajnos sokszor bárkivel.Olyan mint a drog ez miatt tudsz élni,létezni.A nap 24 órájából 48-at elégittetnéd magad.Mindegy hol és mikor!A nimfónak a férfi csupán eszköz.Nem akar és nem is tud kapcsolatba élni.Röviden ez a nimfo,tehát hidd el nem akarsz az lenni!
2019. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!