Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felvegyem msn-re hot dog-ról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvegyem msn-re hot dog-ról? 16/f

Figyelt kérdés
Egy csaj nézeget hot dogon és szavazott is rám. Meg néztem vip-en és nagyon aranyos és jól néz ki. Csak nagyon emlékeztet egy csajra, akivel majdnem összejöttem és őt is netről ismerem. Nem hasonlítanak, csak mindkettő olyan tökéletes típus. Tipikus jó csaj, akivel mindenki járna. Előző csajnál azt mondtam, hogy nem próbálkozok többet neten, de olyan jól néz ki. :S
2010. ápr. 18. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyerünk vedd fel, légy már kicsit tökösebb. Aztán ha kölcsönösen vonzódtok egymáshoz, randizhattok, csak ha távol laktok egymástól, az ne legyen gond

L/17

2010. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fedd fel...vesztení valód nincs
2010. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, vedd. első és egyben jelenlegi barátnőmet énis hotdogon ismertem meg :)

19/F

2010. ápr. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mit vesztesz vele, ha felveszed? nem feleségül kéred. próba szerencse. még törölheted utána.
2010. ápr. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is vedd fel, semmit nem veszíthetsz(ahogy azt már előttem is írták). Én is lazán felveszem azokat(akár HD-ról, vagy vipről) akik megtetszenek (és általában jól jövök ki belőle).
2010. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja és 16 éves vok én is (F). Előző voltam.
2010. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!