Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen az első randin?

Figyelt kérdés
Persze, egyértelmű, hogy nem kell a srácon élősködni, egyszer én, egyszer te elv alapján kéne mennie a dolgoknak, de mi van, ha neki van önálló keresete, nem is kevés én pedig nem vagyok eleresztve és még tanulok, tehát a szüleim pénzét költöm? Moziba fogunk menni, biztos, hogy fel fogja ajánlani, hogy fizeti a jegyem, de hogy illik visszautasítani? És ha erősködik?

2016. aug. 11. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt szerintem a fiúnak illik. Utána meg mindig olyan randit kel csinálni, amit a pénztárcátok megenged. De arra is készülj fel, hogy felezni akar. Legyen nálad pénz, ajánld fel, hogy fizeted a részed, de ha fizetni akar, akkor hagyd.
2016. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos erősködnék, hogy én fizetek, főleg ha én hívtam el a másikat randira. De ha ennyire te akarod fizetni a te te részed akkor beszéld meg vele, hogy te úgy szeretnéd, ha meg erősködik akkor hagyd, hogy fizessen, de a lényeg, hogy ne vedd természetesnek, hogy ő fizet, mert később lehet belőle gond is.
2016. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RoseTyler ***** válasza:
84%
Vagy mindenki fizeti a saját részét, vagy ha a pasi szeretne fizetni mindent, akkor ezt illik elfogadni, és megköszönni. Hiszen nem véletlenül ajánlja fel. Ez ugyanolyan, mint hogy a bókot se hárítjuk, hanem mosolygunk és megköszönjük. Ha visszautasítod a kedves gesztust, azzal valamilyen szinten a pasit is visszautasítod. Hiszen ez lényegében egy ajándék (meghívás) neked. Ha valóban randiztok és akarsz is tőle valamit a későbbiekben, akkor fogadd el tőle.
2016. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

A férfi.


Ha a nő felajánlja, hogy felesben, akkor azt mondom, hogy "nem baj, majd legközelebb te hívsz meg". Ezzel a legtöbb nőt le lehet szerelni, aki az elsőnél esetleg szeretne fizetni mégis.

Ha még tovább erősködik ezután is, akkor azt mondom hogy "oké, ezen nem veszünk össze, úgyhogy fizesd te a részed ha akarod".


Hosszú távon úgy kétharmad-egyharmad arányban jó ha fizet a férfi-nő.


25/F

2016. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Az fizet, aki meghívta a másikat. Első randin és a sokadik randin is.


Ha ő hívott meg moziba, akkor ő fizet, és nyugodtan fogadd el a meghívást. Ha szeretnéd "viszonozni", akkor felajánlhatod, hogy te meg veszel kukoricát.


Ha a pasi meghív, de kitalálja, hogy fizesd a felét, akkor nyugodtan pattintsd le, mert az alapvető udvariasság se megy neki, és ráadásul sóher. ;)

2016. aug. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
A férfinek illik meghívni a nőt, a nőnek viszont nem illik ezt elvárni.
2016. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

Első randin minek fizetős helyre menni?????


Tanulás mellett is lehet pénzt keresni!!


Moziban aztán rohadtul meg fogjátok egymást ismerni!


Fizetni mindig mindent közösen. Ha ennyit sem tudsz, akkor ne pasizz!

2016. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7:

Mert azt vettem észre hogy az első randin úgy a legkellemesebb ismerkedni, ha beültök egy kellemes, beülős helyen egy kanapéra vagy padra egymás mellé, rendeltek egy-egy pohár bort és úgy, egymáshoz közel beszélgettek és iszogattok hosszú órákon keresztül.

2016. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Alapvetően azt gondolom, hogy a férfi. Ahogy leírtad, az alapján is azt mondanám, hogy a férfi. Nekem volt olyan randim, ahol tudtam, hogy sokkal jobban állok anyagilag, mint a férfi, így olyan randit inditványoztam, ami nem kerül pénzbe, hogy ne hozzam kellemetlen helyzetbe.

Ha beülünk valahova, fel vagyok készülve, hogy fizessem a részem, de elvárom a férfitól alap esetben, hogy ő fizesse azt az egy sört vagy üdítőt... Később szervezek olyan programot is, ahol én fizetek. Nekem nem gond.

A mozi első randira nekem is furcsa. Nem igazán jó egymás megismerésére, ami szerintem a cél lenne.

2016. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem soha eletemben egy randimon sem kerult szoba, hogy fizetem e a reszem avagy sem. A ferfiak mindig fizettek. A sokadik randin mikor mar olyan helyekre mentunk akkor vagy fizettem a reszem, vagy az egeszet(ha mar o is meghivott sokszor) vagy nem es mindig o fizetett.
2016. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!