Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság már nem várhatom el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már nem várhatom el, hogy a pasi fizessen az első randin?

Figyelt kérdés

voltam egy randin egy hónapja, ahol a srác megkérdezte, kérek-e valamit inni, majd amikor kikértem, vártam, hogy fizessen, azonban ő nem volt hajlandó. kínos volt ott állni értetlenül, várni, hogy elővegye a pénztárcáját, hogy pár száz forintot odaadjon az eladónak, aztán észbe kapni, hogy nem fog fizetni, és elővenni a saját pénzemet.


ezelőtt 3 éve randiztam utoljára, akkor a srác fizetett nekem mindent, még a belépőt is, nemhogy egy 200 ft-os kólát...


most is lesz egy randim, ez egy másik srác, nem az előző. viszek pénzt, ez már biztos, de rögtön nyújtsam oda a pénzt én elkerülve az értetlenkedést, vagy várjam újra, hogy a srác fizessen? én igazából azt hittem, hogy a fiú fizet dolog alap...


19/L


2014. szept. 20. 13:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
24%
a kis ehenkorasz :D
2014. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
59%
hát ha valami normális fiúval randizol akkor szerintem alap hogy kifizeti amire meghívott :)
2014. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
79%
hát szerintem jó nagy bunkó volt a srác...ha már megkérdezi h iszol-e valamit akkor....
2014. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%
egyszerűbb, ha nyújtod a pénzt, akkor maximum leállít hogy ,, ne hülyéskedj, fizetek". és meg van oldva. egyébként szerintem alap hogy a srác fizet ilyenkor
2014. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem amikor felmerul az a tema, hogy igyatok-e valamit valahol, vagy elmentek-e vacsorazni, akkor kerdezd meg konkretan, hogy szamitsal ra, o hivott meg es fizeti-e a tiedet is, ha azt mondja nem, akkor egyezzetek meg fizesse ki o az egeszzet es utana odaadod neki a te fogyasztasodat. En igy csinalnam, de ilyenkor nekem idaig mindig azt mondtak, hogy ok hivtak meg ok fizetnek. De mar hallottam hogy felezik, vagy mindenki fizeti a sajatjat.
2014. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha én hívok el lányt valahova, akkor én szoktam fizetni. 19/f
2014. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos ilyen köcsög világ van! Első randin elvárható,hogy fizessen,persze lehet,már 25 lánnyal randizot,mindnek fizetett a semmiért,hát ezt elötte meg kell beszélni,sajnos kínos,de ez van.
2014. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
Ne azért ő fizessen, mert ő a fiú, és te meg a lány, hanem azért, mert ő hívott meg téged. Első randit meg általában a fiú kezdeményezi, ergó ő neki kell állnia, hiszen ő hívott meg.
2014. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
62%

Nem egységesek a szokások már ebben a kérdésben, ehhez szerintem szokj hozzá. Ki ezért, ki azért fizet/nem fizet.


Például szerintem az fizessen, aki meghívja a másikat. Ha közös megegyezés, akkor fizesse mindenki a magáét. Persze ezek nem kőbe vésett szabályok nálam sem, csak némi támpont.

2014. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
38%
EGYENJOGÚSÁG VAN.
2014. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!