Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első pár randi: ki fizessen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első pár randi: ki fizessen?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és általában meghívnak, de mostanában elkezdett zavarni. Én még tanulok, így nincs saját keresetem, és nem is állunk túl jól anyagilag, míg a férfiak, akikkel randizom, általában már keresnek, és egy-két ital nem oszt, nem szoroz nekik.


Arra gondoltam, hogy mostantól elkezdem én fizetni a saját italaimat.

Fiúk, férfiak, ti ehhez mit szólnátok?

Ki mit gondol erről?


Még keresem az igazit, így elég sokszor első randizok, a kérdés így kritikus :)


2014. júl. 20. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha burzsoá emberkékkel randizol, vagy dolgozó emberekkel akkor nyilván fizessenek ők, de egy csóró egyetemistától pl azért nem kell elvárni, vagy ha mégis akkor meg azt nem, hogy a legdrágább helyre menjetek. :) Egyébként ez egy nagyon jó dolog, hogy egyáltalán felvetődött benned. :)
2014. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem muszaj fizetned csak ne elj vissza a meghivasokkal es ne felejtsd el ertekelni a kedvesseget. 27/N
2014. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
na ez érdekel
2014. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
igazi férfi nem enged fizetni, szerintem 35 F
2014. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

éppen ez a bajom vele, hogy ha meghívnak, akkor kedvesnek kell lennem.

én igyekszem nem visszaélni, de sokkal tisztább lenne szerintem, ha én fizetnék, elvből, még akkor is, ha burzsoá, és akkor nem tartozom neki semmivel, hanem azért leszek kedves, és töltök vele időt, mert megérdemli

2014. júl. 20. 14:46
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem engedném!

Kivéve ha nem vagy szimpatikus! :-P

Na jó nem!

Akkor is fizetném :-)

2014. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mindenesetre legalább felajánlani illik a fizetést, nem? mondjuk a második-harmadik randi magasságában?
2014. júl. 20. 14:47
 8/15 anonim ***** válasza:
MIért kell mindenképp pénzbe kerülnie egy randinak?
2014. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

általában úgy adódik, hogy mondjuk egy kávéra vagy koktélra hívnak meg :)

és persze szokott lenni dunaparti sétás randi is, de legtöbbször jobban szeretek beülni valahova, és klimatizált helységben, ülve beszélgetni :)

2014. júl. 20. 14:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért nem feleztek?
2014. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!