Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, konkrétan mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, konkrétan mik azok a dolgok, amit alap udvariasságként elvártok az ismerkedés során egy férfitól?

Figyelt kérdés
És mi az, amit alap udvariasságként egy férfi elvárhat egy nőtől?

2016. aug. 13. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Hogy ne zaklasson és ne legyen velem bunkó. :D Illetve az alapvető etikett itt is érvényben van. :)

N

2016. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A ne zaklasson az fel se merült bennem.

Tételezzük fel, hogy nem egy tahóval megyünk el kávézni.

Ne legyen kellemetlen az élmény. Ne legyen zavaróan nagy a csönd. Ne kelljen egyikőnknek sem olyan dolgokról olyan mélységben beszélni amiről nem akar....

Ha megvan a kémia, éljük túl az első randit...mert bármennyire izgalmas mondjuk én szivesen lapoznék.

2016. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

1.Mindent fizessen

2.Akkor is ha 20.000 a számla, mert mindnből "de luxe" lett rendelve

3.Ne rinyáljon, ha ezek után hazudnak neki valamit, vagy jön a csaj barátja akiről ne szólt és még jól el is verik!

2016. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1: " Illetve az alapvető etikett itt is érvényben van. :) "


ennél konkrétabb válaszokat szeretnék.


Szerinted mi tartozik alapvető etikett-be férfi illetve női oldalról?

2016. aug. 13. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Neken olyan fura ez a kerdes...


Nem tudod magadtol, hogy hogyan kell egy novel udvariasan viselkedni?? :O


Igy mar ertheto az a sok bunko pasi...

2016. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Nálam az alap udvariasság az, hogy meglehet vele jelenni és az alapvető illemszabályokat betartja.

Mondjuk nem büfög az étterem közepén, nem késik, megfelelő öltözetben jön a találkára nem pedig a büdös munkás/edző holmijában. Ha valamilyen oknál fogva késik ír egy üzenetet.

Ha meghív valamire nem tesz különbséget. Hívtak már meg szórakozóhelyen, szimpatikus volt a férfi, úgy voltam vele, hogy a következő körben meghívom én. Kérdezte mit kérek, mondtam, hogy azt amit ő. Nekem kikérte ugyanannak az alkoholnak az olcsóbb verzióját. Ha 100ft-on fog garasoskodni akkor ne hívjon meg.


De nekem a késés a mumusom, azzal kilehet kergetni a világból.


Ha kinyitja előttem az ajtót az is jólesik, de azt alkalmanként én is szeretem csinálni. Kifejezetten aranyosnak találom, ha egy férfi meglepődik a gesztuson.


Ami még zavar, ha leáll a pénzügyeken veszekedni. Ha felajánlom, hogy fizetek akkor szeretnék én fizetni, nem pedig 5 percig veszekedni mondjuk a mozipénztárnál.

Szerintem a randikat illik felesben állni, ha nem is úgy, hogy minden alkalommal felezitek a számlát, de úgy hogy egyszer az egyik, máskor a másik fél állja a randit.

2016. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Neken olyan fura ez a kerdes...


Nem tudod magadtol, hogy hogyan kell egy novel udvariasan viselkedni?? :O


Igy mar ertheto az a sok bunko pasi..."



Szerintem meg nagy valószínűséggel jobban tisztában vagyok az illemmel, mint te, de ha úgy gondolod, hogy biztos nem így van, akkor kíváncsian várom a kérdésemre adott érdemi válaszodat is: szerinted mi tartozik bele mind a férfi, mind a nő részéről az udvariasságba.

2016. aug. 13. 20:10
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Ha elhiv valahova akkor a ferfi fizessen (ne legyen ugynevezett fillerb_szo).

Alap dolgok: kihuzza a szekem, elore megy ajtot nyitni, ha belepunk egy barba o megy be eloszor (tiszta e a terep).

Udvariasan viselkedi, kedvesen beszel.

Kifejezi viragnyelven, hogy tetszem neki (bokol).


Noi oldalrol: udvarias, kedves a ferfival.

Ertekeli amit kap, tesznek erte. Ha szeretne hagyom, hogy rendeljen nekem (mert mondjuk szerinte isteni az a foetel es szeretne ha megkostolnam). Kivalaszthatja a programot (pl tudja, hogy anyagilag neki mi fer bele). En is van, hogy megdicserek egy ferfit (jol all neki ez az ing stb).

2016. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Ilyeneket nem várok el, hogy nyissa ki előttem az ajtót, meg húzza ki a széket stb. kicsit idegesítene is ez a túlbuzgóság. Alap dolgok viszont, de lehet nem mindenkinek tiszta:


-ne vágjon a szavamba

-legyen érdeklődő, kérdezzen vissza

-ne feszegessen olyan témát, ami látszik, hogy számomra kellemetlen

-ne tegyen szexuális megjegyzéseket. Nem olyanokra gondolok, hogy milyen csinos vagy, vagy finom az illatod...hanem pl.: gátlástalanul "mögém" néz és még kommentálja is. Ezt nem vesszük dícséretnek. Ez kínos.

-Ajánlja fel, hogy fizet (De ez a nő részéről is elvárható szerintem)

-Ne nézegesse az óráját

-Ha kifejtem a véleményem, mondhat ellent persze, de nem hülyézzen le, nem mondja, hogy baromság, amit gondolok

-Ha nála vagyunk kínáljon meg piával/kajával

-Ne unatkozzon látványosan

-Ne nyomkodja a telefonját, vagy ha fontos és muszáj, akkor kérjen elnézést és plusz pont, ha meg is indokolja pár szóban (bocsi, de az anyám/főnököm stb ez meg az..)



egyelőre ennyi jut eszembe.

2016. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne* (elírtam. kétszer is. bocs)
2016. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!