Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy férfi, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy férfi, akivel randiztok, elmondaná, hogy pókerből él, ez milyen reakciót váltana ki belőletek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ért hozzá és csak kisebb tétekben játszik, akkor megkérném, hogy tanítson. :D
2016. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha ebből él, akkor nem kis tétekben játszik.
2016. aug. 14. 13:14
 3/16 anonim ***** válasza:

Bocsánat, e felett átsiklottam.

Akkor egy kicsit tartanék tőle, mert mi van, ha miatta úszna el a közös vagyunk...

2016. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van közös vagyonotok? Hát fiatal párnál jellemzően nem nagyon van (saját)vagyon még.
2016. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Randizgatás közben még gondolom senkinél sem közös a vagyon. :D


Nem. Pont az ilyen sztereotípiákra vagyok kíváncsi. Pl biztos egy ponton eljátszaná a házat meg ilyesmi. Ami totálisan nem igaz ráadásul.

2016. aug. 14. 13:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lennék vele közös kasszán, még ha meg is tudna győzni, hogy így is érdemes vele összejönni.
2016. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Erős idegzetű nőknél próbálkozz.
2016. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, h frankó, akkor ő marad otthon a gyerekkel az első év után és ha vmi gáz van, könnyebb megoldani. XD Az én férjem földhözragadtabb dologgal foglalkozik, de otthonról dolgozik, nagyon sok dologban hatalmas könnyebbség.
2016. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Engem jelentősen elbizonytalanítana, akármennyi is a nettó havi/évi bevétele ebből, nem egy biztos megélhetés. Bármikor jöhet egy "rosszabb lapjárás", a szerencsejáték nem véletlenül viseli a "szerencse"játék nevet. Persze, ha egy kaszinót üzemeltet, az megint más, akkor meg amiatt félnék, hogy nehogy egyik reggel egy lófej fogadjon minket az ágyban :D
2016. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Randinál egyáltalán nem számítana. Viszont ha később kapcsolat lenne a dologból, meg kellene beszelni egy kèt dolgot ezzel kalocsolatban.
2016. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!